2410
2553
عنوان

مادرشوهرم رفته کربلا باهام خدافظی نکرده برم دیدنش

| مشاهده متن کامل بحث + 755 بازدید | 58 پست
خوش بحالت .خیلی سعی میکنم برام مهم نباشه نمیشه

به نظرم ادم وقتی یکی و خیلی دوست داره از بی توجهیش ناراحت میشه ..ولی وقتی خس خوبی بهش نداری رفتارش هم برات مهم نیست..بیخیال بابا غم مخور

خدای مهربونم ازت ممنوم بابت هدیه قشنگی که بهم دادی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مهپونی ک نمیدن.  فقط بیاد حتما همه دختر پسرا میرن خونش دیدنش

پس فعلانمیتونی کاری کنی،بروولی نه درجمع خواهروبرادرشون،بعداز چندروز برو،وحتمابه روشون بیارکه بی احترامی کرده بهت،

عزیزم هرکسی یه اخلاقی داره،بعضیاتحمل اینجوررفتارهارودارن،بعضیانه،

من خودم از اون دسته هستم که دعوا وتوجیه بیخودهمسرروبه جون میخریدم ولی زیر بار بی احترامی نمیرفتم،چون عزت نفسم برام مهمه 

به نظرم ادم وقتی یکی و خیلی دوست داره از بی توجهیش ناراحت میشه ..ولی وقتی خس خوبی بهش نداری رفتارش ه ...

ن بابا دوسش ندارم متنفرم هستم. اما گمونم از تنهاییه. از بس تو خونه تنهام میشینم ب این چیزای چرت و پرت فکر میکنم.

2456
ن بابا دوسش ندارم متنفرم هستم. اما گمونم از تنهاییه. از بس تو خونه تنهام میشینم ب این چیزای چرت و پر ...

نه عزیزم آدم وقتی به کسی احترام میزاره انتظاراحترام داره،

و اگه عکسش اتفاق بیوفته باخودش درگیره،چون از یه طرف به اجبار احترام میزاره واز طرف مقابل بی احترامی میبینه،

این هنرمرده که جوری مدیریت کنه که هردوطرف رو راضی نگه داره بدون کشمکش،ولی اکثرمردا این هنرروندارن

بایدبری شعورنداشته خدافظی کنه امانری میگه به شوهرت گفته بوده

راست میگه تو برو. اشکالی نداره. خب بعضی وقتا نباید زیاد سخت گرفت

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
2714