2703
2553
عنوان

مادرشوهرم رفته کربلا باهام خدافظی نکرده برم دیدنش

| مشاهده متن کامل بحث + 755 بازدید | 58 پست
خودمم از یه طرف میگم ارزش نداره ب جهنم برم الکی خودمو از چشم شوهر نندازم.  از ی طرف میگم ادم ا ...

اول بزار همسرت بره خودت یه ساعت بعد از همسرت برو.........به همسرت بگو من میام ولی بعد ازتو .........حتما مادرش ازش سوال میکنه شما کجایی...........اگر همسرت طرف تو باشه میگه خب شما که باهاش خداحافظی  نکردی ولی اون قراره بیاد ...یه کم کار داشت بعدا میاد

مامان ترنم سابق......عضویت 1378
من ب شوهرم گله کردم دعوامون شد. گف چ توقعایی داری الان کسی خداحافظی نمیکنه.ی روز با هم قهر بودیم سر ...

خب پس همسرت گارد گرفتست...پس حتتتمااات برو ولی محلش نکن اصصصصلا...

بی انتهایی های عاشقانه ی یک خواهر به برادرهایش (شهید ابراهیم هادی شهید حاج سعید سامانلو)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودمم از یه طرف میگم ارزش نداره ب جهنم برم الکی خودمو از چشم شوهر نندازم.  از ی طرف میگم ادم ا ...

عزیزم برو حتما. من همه مراسمای مادرشوهرم و میرم ولی همه چی رو هم تو لفافه بهشون میگم مثلا اگه من جای شما بودم میگفتم مامان وقت رفتنت و نفهمیدم خیلی دوست داشتم التماس دعا کنم بهتون 

2456

کاملادرکت میکنم،اینجور آدما فقط میخوان به منظور کثیف خودشون برسن واین راضیشون میکنه، و رفتن شماکوچکترین تاثیری درندامت وپشیمونی نداره،

ومتاسفانه شماباعزت نفس پایمال شده مواجه میشی درصورت رفتن،

درهرحال اگرم نری همسرت ناراحت میشه،

پس یه راه دیگه پیش بگیر،پرسیدم مادرشوهرتنهارفته یاباشوهرش؟

2714
اتفاقا بدذاته انقدم بدی داره ک این پورد ب چشمم اومده😂😂

خب بنظرم بذارشوهرت تنها بره ،شما چندروز بعد دوتایی برید،واسه دیدنش وزیارت قبولی تو نرو،اگه ازقصدباهات ازاین کارامیکنن توهم قوی باش

من ب شوهرم گله کردم دعوامون شد. گف چ توقعایی داری الان کسی خداحافظی نمیکنه.ی روز با هم قهر بودیم سر ...

با أين حساب ديدنش نرو اصلاً. بعدم شوهرت حرف زد بگو ديگه الان كسي ديدن كربلايي نميره...

منم پدر شوهر مادر شوهرم رفتن کربلا با شوهرم خدافظی کردن ولی کسی با من خدا فظی نکرد..خداییشم قد سر سوزنی برام مهم نیست😉

خدای مهربونم ازت ممنوم بابت هدیه قشنگی که بهم دادی
مهپونی ک نمیدن.  فقط بیاد حتما همه دختر پسرا میرن خونش دیدنش

واسه منم از من خدافظی نکرد .مهمونی میدن کل فامیل.  ولی من نمیرم تا یاد بگیرن احترام ب عروس یعنی چی

مینا قری هستم
2706