2733
2734
عنوان

مادرشوهرم رفته کربلا باهام خدافظی نکرده برم دیدنش

| مشاهده متن کامل بحث + 757 بازدید | 58 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برو ولی تحویلش نگیر..بوسش هم نکن بنظرم..نری کلی حرف توش درمیاد شاید قهر کنه بنظرم نذار به قهر بکشه..بی محلی کرده بی محلی کن

بی انتهایی های عاشقانه ی یک خواهر به برادرهایش (شهید ابراهیم هادی شهید حاج سعید سامانلو)
خودمم از یه طرف میگم ارزش نداره ب جهنم برم الکی خودمو از چشم شوهر نندازم.  از ی طرف میگم ادم ا ...

من بودم رسمی میرفتم دست خالی هم نمیرفتم صمیمی هم نمیشدم ولی حتمامیرفتم 

2738
خودمم از یه طرف میگم ارزش نداره ب جهنم برم الکی خودمو از چشم شوهر نندازم.  از ی طرف میگم ادم ا ...

شوهرت ناراحت نشد؟حرفی نزد؟

بی انتهایی های عاشقانه ی یک خواهر به برادرهایش (شهید ابراهیم هادی شهید حاج سعید سامانلو)
اگه میخوای برو.ولی اصلا حرفی از زیارتشو اینکه رفته چ خبر بوده نزن

موافقم👍👍👍👍

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی

اره عزیزم شوهرت مهم تره  میتونی بگی از من خداحافظی نکرده ولی من میخوام باتو بیام بریم بهش سر بزنیم  بهتره ملاایم بگی و خیلی ریلکیس

اگرم گفت چرا زودتر نیومدی بگو شوهرم که اومد اگه گفت اون جای خودش توهم جای خودت بگو پس چرا بامن خداحافظی نکردی.وااااای چه زبون درازی شدم من اگه ۶ماه دیگه نی نی سایت بمونم خودمم از پسِ خودم برنمیام  

گفتند مهم نیست که انسان باشیم؛کافیست فقط دشمن شیطان باشیم!
شوهرت ناراحت نشد؟حرفی نزد؟

من ب شوهرم گله کردم دعوامون شد.

گف چ توقعایی داری الان کسی خداحافظی نمیکنه.ی روز با هم قهر بودیم سر اینکه‌من گفتم چرا مادرت بهم زنگ نزد.

دیگه دوس ندارم اعصابمو بخاطر ی افریته خورد کنم

اینجورچیزا رو نمیشه ما جواب بدیم،خودت ببین چی درست تره،چون فقط خودت از جزییات ریز زندگیت خبرداری،شاید ازرو بدذاتی نباشه،شایداصلا به این چیزااهمیت نمیدن،شایدانقد خوبی داشته که این موردبه چشم نیاد،بلاخره این تویی که ازجزییات زندگیت خبرداری بهترمیتونی واکنش نشون بدی

2706