2703
2553

سلام بچه ها

مادرشوهرم رفته کربلا زنگ زد با شوهرم خدافظی کرد اما از من خدافظی نکرد اصلا.

امروز میاد برم دیدنش یا ن. شما جای من بودین میرفتین دیدنش یا میزاشتین شوهرتون تنها بره دیدنش

نه نمیرفتم

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

برو سرسنگین بشین ی گوشه 

نری میگه چشم نداشت من رفتم کربلا

شوهرتم دیدش بد میشه

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗

من بودم نمیرفتم اما از یه طرف هم عذاب وجدان میگرفتم که به دیدن زائر امام حسین نرفتم

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         

اگه میخوای برو.ولی اصلا حرفی از زیارتشو اینکه رفته چ خبر بوده نزن

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜
اره برو بزرگتره و زندگیت تحت تاثیر این مسایل کوچیک قرار نده هرچقدرم ک بد باشن بازم شوهرامون اونارو م ...

خودمم از یه طرف میگم ارزش نداره ب جهنم برم الکی خودمو از چشم شوهر نندازم. 

از ی طرف میگم ادم انقد بیشعور نباید باشه اصلا عروسو ادم حساب نمیکنه

2706