1464
1520
عنوان

مادرشوهرم رفته کربلا باهام خدافظی نکرده برم دیدنش

| مشاهده متن کامل بحث + 519 بازدید | 58 پست
خودمم از یه طرف میگم ارزش نداره ب جهنم برم الکی خودمو از چشم شوهر نندازم.  از ی طرف میگم ادم ا ...

من بودم رسمی میرفتم دست خالی هم نمیرفتم صمیمی هم نمیشدم ولی حتمامیرفتم 

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

خودمم از یه طرف میگم ارزش نداره ب جهنم برم الکی خودمو از چشم شوهر نندازم.  از ی طرف میگم ادم ا ...

شوهرت ناراحت نشد؟حرفی نزد؟

کاربر قدیمی ام...نمیدونم چرا لغو کاربریم کردن...حرف جنجالی نزدم...
اگه میخوای برو.ولی اصلا حرفی از زیارتشو اینکه رفته چ خبر بوده نزن

موافقم👍👍👍👍

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
1436

اره عزیزم شوهرت مهم تره  میتونی بگی از من خداحافظی نکرده ولی من میخوام باتو بیام بریم بهش سر بزنیم  بهتره ملاایم بگی و خیلی ریلکیس

خدایا شکرت❤همه منتظرها هم مادرن در رویاشون بارها فرزندشون رو به آغوش میکشن❤

اگرم گفت چرا زودتر نیومدی بگو شوهرم که اومد اگه گفت اون جای خودش توهم جای خودت بگو پس چرا بامن خداحافظی نکردی.وااااای چه زبون درازی شدم من اگه ۶ماه دیگه نی نی سایت بمونم خودمم از پسِ خودم برنمیام  

گفتند مهم نیست که انسان باشیم؛کافیست فقط دشمن شیطان باشیم!
شوهرت ناراحت نشد؟حرفی نزد؟

من ب شوهرم گله کردم دعوامون شد.

گف چ توقعایی داری الان کسی خداحافظی نمیکنه.ی روز با هم قهر بودیم سر اینکه‌من گفتم چرا مادرت بهم زنگ نزد.

دیگه دوس ندارم اعصابمو بخاطر ی افریته خورد کنم

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اینجورچیزا رو نمیشه ما جواب بدیم،خودت ببین چی درست تره،چون فقط خودت از جزییات ریز زندگیت خبرداری،شاید ازرو بدذاتی نباشه،شایداصلا به این چیزااهمیت نمیدن،شایدانقد خوبی داشته که این موردبه چشم نیاد،بلاخره این تویی که ازجزییات زندگیت خبرداری بهترمیتونی واکنش نشون بدی

1334

اول بزار همسرت بره خودت یه ساعت بعد از همسرت برو.........به همسرت بگو من میام ولی بعد ازتو .........حتما مادرش ازش سوال میکنه شما کجایی...........اگر همسرت طرف تو باشه میگه خب شما که باهاش خداحافظی  نکردی ولی اون قراره بیاد ...یه کم کار داشت بعدا میاد

من ب شوهرم گله کردم دعوامون شد. گف چ توقعایی داری الان کسی خداحافظی نمیکنه.ی روز با هم قهر بودیم سر ...

خب پس همسرت گارد گرفتست...پس حتتتمااات برو ولی محلش نکن اصصصصلا...

کاربر قدیمی ام...نمیدونم چرا لغو کاربریم کردن...حرف جنجالی نزدم...
اینجورچیزا رو نمیشه ما جواب بدیم،خودت ببین چی درست تره،چون فقط خودت از جزییات ریز زندگیت خبرداری،شای ...

اتفاقا بدذاته انقدم بدی داره ک این مورد ب چشمم اومده😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم برو حتما. من همه مراسمای مادرشوهرم و میرم ولی همه چی رو هم تو لفافه بهشون میگم مثلا اگه من جای شما بودم میگفتم مامان وقت رفتنت و نفهمیدم خیلی دوست داشتم التماس دعا کنم بهتون 

1476

کاملادرکت میکنم،اینجور آدما فقط میخوان به منظور کثیف خودشون برسن واین راضیشون میکنه، و رفتن شماکوچکترین تاثیری درندامت وپشیمونی نداره،

ومتاسفانه شماباعزت نفس پایمال شده مواجه میشی درصورت رفتن،

درهرحال اگرم نری همسرت ناراحت میشه،

پس یه راه دیگه پیش بگیر،پرسیدم مادرشوهرتنهارفته یاباشوهرش؟

کاملادرکت میکنم،اینجور آدما فقط میخوان به منظور کثیف خودشون برسن واین راضیشون میکنه، و رفتن شماکوچکت ...

پدرشوهرم ندارم تنها رفته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ب مهمونیش نمیرم ولی بعدا میرم ی سر میزنم تا جلو فامیلا ضایع بشه

مهپونی ک نمیدن.  فقط بیاد حتما همه دختر پسرا میرن خونش دیدنش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اتفاقا بدذاته انقدم بدی داره ک این پورد ب چشمم اومده😂😂

خب بنظرم بذارشوهرت تنها بره ،شما چندروز بعد دوتایی برید،واسه دیدنش وزیارت قبولی تو نرو،اگه ازقصدباهات ازاین کارامیکنن توهم قوی باش

من ب شوهرم گله کردم دعوامون شد. گف چ توقعایی داری الان کسی خداحافظی نمیکنه.ی روز با هم قهر بودیم سر ...

با أين حساب ديدنش نرو اصلاً. بعدم شوهرت حرف زد بگو ديگه الان كسي ديدن كربلايي نميره...

1514