2737
2734
عنوان

پدر زن رئیس

| مشاهده متن کامل بحث + 260 بازدید | 23 پست
به خدا میفرسته باز  من اصلا ج نمیدم    

من جواب نمیدادم پیام میداد چرا جواب نمیدی یا علامت سؤال میفرستاد😑

⁦❤️⁩👰🤵🏻⁦❤️⁩ 💃آهاااای📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای چی باید با شما خودت برای کسی تو وات چیزی بفرستی ، خب معلوم که مزاحم پیدا می کنی حالا هر کی که میخواد باشه 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
2728
برای چی باید با شما خودت برای کسی تو وات چیزی بفرستی ، خب معلوم که مزاحم پیدا می کنی حالا هر کی که م ...

خوب من معمولا چون عدد ها خورده داره تو واتس آپ میفرستم که اشتباه واریز نکنن ..بعدم غریبه نیست که

بیایید دنیارو به جای بهتری تبدیل کنیم  
خوب من معمولا چون عدد ها خورده داره تو واتس آپ میفرستم که اشتباه واریز نکنن ..بعدم غریبه نیست که

مگه آشنا نمیتونه بیمار باشه ؟ به نظرم کمی محتاط تر رفتار کنی بهتر باشه ، برای خودت میگم 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

اخی بی منظوره لابد ولش کن بعضیا من دیدم ی لیست انتشار میرنن برا همه میفرستن بی منظوره

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
2738

ولش خودش بیخیال میشه 

بعضی ها کلا مدلشونه یه مطلب میبینن واسه همه فوروارد میکنن

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!