2703
2713

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

این گوشیا واقعا حرف نداره 

اره راضیم

کیفیت تصویرش 

قدرت اینترنتش عالیه

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2720
2714
از کجا؟؟؟ چطوزیعنی؟؟ خدا خیرت میشه بیشار توضتوضیح بدی

اگه ای کلودت فعال بوده همش اونجا ذخیره میشده میتونی بری رمزتو بدی ازونجا حذفش کنی اینترنت بیشتر توضیح داده برو بخون یا میتونی با جی پی اس پیداش کنی آی‌فونا قابلیتی که دارن اینه که میشه ردشو زد

یه دختر گوشیشو گم کرد تو یه کشور دیگه ردشو زدن آی‌فون اینطوریه

نوت 8

دوستش میدارم ! 

مخصوصا دوربینش خیلی خوبه

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2706