2726
عنوان

خونریزی بعد از سقط جنین

122 بازدید | 8 پست

سلام عزیزان من از 25 مرداد تا 11مهردر سه مرحله با قرص جنین هشت هفته ایم که ایست قلبی داده بود زیر نطر پزشک افتاد و چون قسمتی از جنین خیلی سفت به بدنم چسبیده بود ازم جدا نمیشد (قلبم از غصه درد میگیره دارم میگم)در سونو آخر 17 مهر گفت کامل از رحم جدا شده و افتاده ولی چرا خونریزیم بند نمیاد ؟؟؟؟ باید اینطوری باشه ؟خواهش میکنم هر کی تجربه داره لطفا منو راهنمایی کنه؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اگر سونو گفته دفع شده پس نگرانی نداره اگر ادامه پیدا کنه دکتر دارو میده ک قطع شه 

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

باید خونریزیت وایسته اگه جنین افتاده باشه 

من تجربه ندارم دقیق

یه بار یه تیکه بزرگ ازم دفع شد بدون دارو ولی من نمی دونستم باردارم فکر میکردم که دل درد پریودی هست البته بعضی ها هم گفتن شاید ضخامت اندو خیلی بالا بوده چون من داروهای هورمونی خیلی خوردم من ناپروکسن ژلوفن دیفنوفناک خوردم دردم آروم بشه نمی شد یه دل دردی کشیدم مردم قرصها هم اثر نکرد 

تا اینکه یه تیکه بزرگ افتاد بعد دیگه اصلا دل دردهام انگار دروغ شد خونریزی هام هم وایستاد

خدایا شکرت خودت مراقب همه چیز باش بارالها من که از دستم جز دعا کاری بر نمیاد.دوستت دارم خدا جونم هیچ کس رو ناامید نکن بارالها

عزیزم کارسنگین نکردی خوب استراحت کردی؟یه سونوی دیگه بده دفع شده باشه حتما من ۱۵ روز خونریزی داشتم بعدش لک بود تا ۲۳ روز سونو دادم چیزی نموندا بود ولی دکتر امپول داد پاک بشم گفت باید استراحت میکردم من استراحت نکرده بودم لکه بینی داشتم

عزیزم کارسنگین نکردی خوب استراحت کردی؟یه سونوی دیگه بده دفع شده باشه حتما من ۱۵ روز خونریزی داشتم بع ...

من شاغلم و خوب کار های خونه هم روش من نتونستم خیلی استراحت کنم ولی کمی استراحت کردم ....ممنون از راهنماییت 

من شاغلم و خوب کار های خونه هم روش من نتونستم خیلی استراحت کنم ولی کمی استراحت کردم ....ممنون از راه ...

منم استراحت نکردم اصن کمرت شل شده امپول بزن پاک بشی صبح ناشتا شیرو عسل و زرده تخم مرغ خونگی قاطی کن بخور