2726
عنوان

کودک 17 ماهه

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 46 پست
چرا عزیزم گرمی خیلی میخوره روزی 10 تا خرما میخواد ازم

خب دیگه همین خیلی تاثیر داره خرما هم گرمه هم شیرین و انرژی زا 

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چندوقتشه  یعنی اصلا نمیشینه

نزدیک دو سالشه.ولی خب از وقای که راه افتاد اصلا اینجوری نبود که مثلا بره بازی کنه بعد بیاد نیم ساعتم بشینه.کلا وقتی میریم مهمونی تا اخرش سر پاس.....خونه خودمون الان که بزرگتر شده بهتر شده.ولی جایی بریم نمیشینه

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
واسه من که دختره.انقد شیطون که نگو خواهرجان

0ندماهشه چیکار میکنه

روزبه اسم پسرمه عزیزان دقت کنید روزبه97 یعنی متولد سال 97 خودم مامانشم دقت کنیددددد فقطططط😠😠😠😠😠😠
2728
نزدیک دو سالشه.ولی خب از وقای که راه افتاد اصلا اینجوری نبود که مثلا بره بازی کنه بعد بیاد نیم ساعتم ...

مرسی خیالم راحت شد

روزبه اسم پسرمه عزیزان دقت کنید روزبه97 یعنی متولد سال 97 خودم مامانشم دقت کنیددددد فقطططط😠😠😠😠😠😠
عزیزم تو مهمونی هم همینجور 

همه جا همینه

سعی میکنم زیاد جای غریبه نرم چون به همه چی دست میزنه و خرابکاری میکنه

قد و وزن روزبه جان چنده الان؟

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹
خب دیگه همین خیلی تاثیر داره خرما هم گرمه هم شیرین و انرژی زا 

ممنون عزیزم خیالم. احت شد

مرسی خیالم راحت شد

😊😊❤❤❤❤

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
من شبم تا سه بیداره خستم نمیشه موندم تو کارش😑سه هم بخابه تا صب نق میزنه

شاید داره دندون در میاره

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹
همه جا همینه سعی میکنم زیاد جای غریبه نرم چون به همه چی دست میزنه و خرابکاری میکنه قد و وزن روزبه ...

عزیزم خیالم راحت شد وزنش فکر کنم 10500 باشه از اول وزنش کم بود قدش 84 باشه آدرین جون را جدیدا وزن کردی شما

0ندماهشه چیکار میکنه

دوسالش تازه تموم شده.هیجانش خیلی بالا مخصوصا وقتی کسی میاد خونمون هی میدوئه هی سروصدا میکنه.هرروز به مامانم و آبجیم زنگ میزنه کلی حرف میزنه مثلا.پارک و دنیای بازی که دیگه اصلا نمیبرمش چون دیگه نمیاد بیرون.اشکم در میاد تا بیاد

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
بچ ها من پسرم هفده ماهشه بیش از ده کلمه چیزی نمیگ ینی دیر نشده بنظرتون؟ولی صدای حیونا یا دس دسی و رق ...

طبیعیه عزیزم پس منم همین 20 تا کلمه را دست وپا شکسته میگه مثلا توپ را میگه بوپ

2706