2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

30تاااا.مگه چقد امپول زدی...من فقط 3تا داشتم با اینکه مشکلی نداشتم

زیاد نزدم.. نمیدونم.. خودم همش میگم از کجا اومدن اینا... روز 6 پریودم دوطرف 17 تا بودن دیروز گفتن سی تا مگه میخای مهد کودک راه بندازی

2731
زیاد نزدم.. نمیدونم.. خودم همش میگم از کجا اومدن اینا... روز 6 پریودم دوطرف 17 تا بودن دیروز گفتن سی ...

خداروشکر ایشالا کلی جنین بشن ک بتونی چندبار انتقال بدی..من نمیدونم چرا 3تاشد 2تا جنین..یعنی اگه نگیره دوباره از اول اونهمه انپول و هزینه و...

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
عزيزم ميشه بپرسم چندتا امپول استفاده كردي؟ و مارك امپولت رو لطف ميكني

امپولام ستروتاید و پیورگان... 18 تا پیورگان زدم البته روزی دوتا رو باهم قاطی میکردم میزدم یعنی تو نه روز زدم  و5 تا ستروتاید زدم بعدشم برای آزادسازی تخمک ها سه تا دکاپپتیل زدم روز آخر.. قرص دگزا هم میخوردم هر روز..

2738
خداروشکر ایشالا کلی جنین بشن ک بتونی چندبار انتقال بدی..من نمیدونم چرا 3تاشد 2تا جنین..یعنی اگه نگیر ...

خدا کنه جنین های خوبی بشن آخه همسرمم ضعیفه... انشالله ک با همون دوتا هم میگیره اگه خدا بخاد

امپولام ستروتاید و پیورگان... 18 تا پیورگان زدم البته روزی دوتا رو باهم قاطی میکردم میزدم یعنی تو نه ...

پيورگان عاليه. انشاالله نتيجه ي عالي بگيري عزيزدلم و ني نيتو هرچي زودتر بغل كني.

امپول خارجي يچي ديگست واقعا

من اون ماه ٨ تا پيورگان خارجي زدم كلي تخمك داشتم كه ٣ تاش بالغ بود 

اينماه ١٤ تا ايراني زدم تازه روز ٢١ چندتا دونه تخمك داشتم كه ٣ تاش بالغ بود😐😐واقعا فرق دارن داروها باهم

خداياشكرت....❤️ 
پيورگان عاليه. انشاالله نتيجه ي عالي بگيري عزيزدلم و ني نيتو هرچي زودتر بغل كني. امپول خارجي يچي دي ...

آره آمپول خیلی خوبیه.. ممنون بابت دعای خوبت.. همچنین شما به زودی مامان بشی

اوووف ۳0تا ایشالله جنیناتم باکیفیت باشن و بر ات بمونن اجی

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
پيورگان عاليه. انشاالله نتيجه ي عالي بگيري عزيزدلم و ني نيتو هرچي زودتر بغل كني. امپول خارجي يچي دي ...

نتیجه نگرفتید با آمپول خارجی ها ؟

خدایا شکرت خودت مراقب همه چیز باش بارالها من که از دستم جز دعا کاری بر نمیاد.دوستت دارم خدا جونم هیچ کس رو ناامید نکن بارالها
2706