1608
1609
عنوان

کسی اینجا دو قطبی هست؟؟؟؟

759 بازدید | 114 پست

کمکم کنید واقن نمیدونم چکار کنم

خوشا رهایی                                                           خوشا اگر نه رها زیستن                                           مردن ب رهایی❣

فامیل ما شوهرش اینجوری بود طلاق گرفتن

همه چیزای خوب دنیا با حرف پ شروع میشن: پیتزا، پنیر پیتزا، پیتزا پپرونی، پیتزا پپرونی پر از پنیر پیتزا، پنج تا پیتزا پپرونی پر از پنیر پیتزا ....

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1613
چه کمکی میخای بگو بهت بگم

چکار کنم خوب شم

خوشا رهایی                                                           خوشا اگر نه رها زیستن                                           مردن ب رهایی❣
1615

دو قطبی ها دقیق چطورین؟؟؟؟

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آنه شرلی هم نشدیم یکی ازمون بپرسه" آنه تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت..."💔                                                           خدایا خودت کمکم کن اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
کسیم باشه نمیگه ک برادر ...حالا مشکلتون چیه؟

عزیزم من دخترم

کنکور دارم نمیتونم بخونم

به پزشکِ اعصاب و روان مراجعه کن عزیزم... من خودم افسردگی دارم اینقد حالم بد بود که فقط خدا میدونه، رفتم دکتر بااینکه خانوادم مخالفت مبکردن و الان حالم خیلیییی بهتره بهت پیشنهاد میکنم برو دکتر اعصاب و روان... مغز و اعصاب نرو حتمن برو اعصاب و روان

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرِ روزِ تولدم هستش که مصادف میشه با دوطرفه شدنه همین عشقی که تمامِ وجودمو گرفته!!❤
1563
عزیزم من دخترم کنکور دارم نمیتونم بخونم

پس شرایطت کلا شبیهِ من هست توو این مورد بهت گفتم چیکار کنی دلبندم

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرِ روزِ تولدم هستش که مصادف میشه با دوطرفه شدنه همین عشقی که تمامِ وجودمو گرفته!!❤
چکار کنم خوب شم

جز دارودرمانی هیچ جوره خوب نمیشی دارم با مردی زندگی میکنم ک اینجوره با دارو کاملا زندگیمون عادی شده .در واقع این بیماری هیچ وقت خوب شدنی نیست فقط با دارو کنترل میشه و زندگیت مث بقیه عادیمیشه.نوع یکی یا دو؟

1611