2737
2734
عنوان

سفر به كشورهاي اسياي شرقي

223 بازدید | 14 پست

خواهراي گلم كساييكه تاحالا سفر به كشوراي اسياي شرقي داشتن،ميتونن اسم يا شماره تماس اژانس هاي خوب و معتبر و با انصافي كه باهاش سفر كردين رو بهم بدين؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم زیما خوبه مبین گشت هم خوبه ولی سلام پرواز معتبر تره برو سایت لست سکند اسم آژانسها و تورهاشون هست ،مثلا بزن تور تایلند قیمتها با اسم آژانسها میاد بعد بزن رو اسم آژانسها نظرات مسافراشونو میبینی، فقط از الفبای سفر و الماس نشان و آویسا اصلا نگیر چون قیمتشون کمتره ولی ساپورتشون تو سفر اصلا خوب نیست

2728

نیلوفرانه گشت آسمان میرداماد

ماه عسل رو باهاش رفتیم. مالزی و سنگاپور

به نظرم قیمتاش منصفانه‌تر بود نسبت به بقیه آژانسا

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی، صوفی نشود صافی تا در نکشد جامی
عزیزم زیما خوبه مبین گشت هم خوبه ولی سلام پرواز معتبر تره برو سایت لست سکند اسم آژانسها و تورهاشون ه ...

ممنونم ازت عزيزم پيشنهاد شما براي نيمه ابان يا اذر براي من كدوم كشوره؟ميخام خوش اب و هوا باشه(گرم نباشه)

2738
پيشنهاد براي اخر پاييز بمن كدوم كشوره؟

عزیزم کشورای شرق آسیا آب و هوای استوایی دارن و همیشه آب و هواشون ثابته.

هر کدومو بری خوبه. ولی طبیعت تایلند بی نظیره... میتونی تور پوکت و بانکوک بگیری. الان حدود ۶ تومنه

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی، صوفی نشود صافی تا در نکشد جامی
ممنونم ازت عزيزم پيشنهاد شما براي نيمه ابان يا اذر براي من كدوم كشوره؟ميخام خوش اب و هوا باشه(گرم نب ...

عزیزم احتمالا تایلند یا مالزی میخواین تشریف ببرید ،گرما و شرجی کم رو دارن اما اصلا اذیت کننده نیست چون روزی یک یا دوبار بارندگی رو میبینید معمولا از اردیبهشت و تابستون خیلی گرمه الان فصل بارندگیه اما نه بارونای شمال، رگباری میزنه و زودم قطع میشه،از اواخر آذر تا بهمن بهترین فصل اونجا که گرونتره تورا همون ابان برید مناسب تره

ميشه بيشتر توضيح بدين؟برا كسايي مث من هم كه بار اولشونه دارن ميرن هم توصيه ميكنيد؟

مدل سفر من خیلی سبک و موندن توی متل هاست

تنها توصیه ام اینه

درگیر خرید نشو 

بلکه لذت ببر

😁
2706