2737
2739
عنوان

دروغ همسر

177 بازدید | 19 پست

سلام خانما ی موضوعی فکرمو از دیشب مشغول کرده من ساعت ۹.۱۰ شب زنگ زدم شوهرم انگار جایی بودپر ازسروصداگفتش خودم مغازم بعدش ی رب رگ اومد خونه گفت چه به موقع رسیدم گفتم پیام های بازرگانی ستایش ت شه برسم شما مید چی بگم بهش؟؟بعد خودش هی میگفت معلومه دروغ من گفتم اگر مغازت پر بود مشتری ستایش کجا دیدی تو که تلویزیون نداری مغازت گفت اینترنت دیدم گفتم تا میبندم ببینم شما میگید چی بگم بهش؟؟؟فکر کرده خرم چرا انقدردلیل میاره برام ؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای چندبارم خوندم اما نفهمیدم چی به چی بود

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
2731

چقد بد نوشتی آخه

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست

والا من ک نفهمیدم چی گفتی ولی شاید خونه ی نتش بوده سرویسش کن

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2738

استاتر میشه با گوشی دید گاهی شرایط نباشم منم با نت میبینم

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
2706