2733
2734

منم میخوام اهدا کنم ،عزیزم تو گالریم یه توییت دارم در این مورد منم با خوندم اون تازه فهمیدم جون چند نفر بستگی به اهدای پلاسوای ما داره،الان پیداش نمیکنم پیدا کردم میذارم برات اینجا، فقط اینو بگم هییییچ ضرری نداره برامون و خیلیها نذر اهدای پلاسما میکنن چون نجات جون انسانها مخصوصا بچه هاست،فقط حتما جای مطمئن برو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم میخوام اهدا کنم ،عزیزم تو گالریم یه توییت دارم در این مورد منم با خوندم اون تازه فهمیدم جون چند ...

شنیدم با پلاسما برا بیماران هموفیلی و سرطانی دارو ساخته میشه سه تا مرکز هم هستن تو یافت آباد و اسلامشهر و جاده ملارد  یکی هم تو طالقانی هست . 

2728
شنیدم با پلاسما برا بیماران هموفیلی و سرطانی دارو ساخته میشه سه تا مرکز هم هستن تو یافت آباد و اسلام ...

اره عزیزم اما اطلاع رسانی در این مورد خیلی ضعیفه وگرنه میتونیم جون خیلیهارو در سال چند بار نجات بدیم،