2737
2734
عنوان

خیلی سر در گم هستم .کمک می خام

194 بازدید | 18 پست

سلام من از اصف و ۲۶ سالمه ...از سن ۱۸سالگی تا الان خیلی ضربه ها خوردم ...

و الان شدیدا به کمک نیاز دارم .کسی که الان چند ساله باهاش رفیقم و میدونم که خیلی دوستم داره .بخاطر خیلی چیزا  میگه فقط دوستی ..نه هیچ چیز دیگه ....

من ناراحتی شدید اعصاب پیدا کردم .خیلی سر درگمم و داغون .نمیدونم باید کجا بدم که اعصابم آروم بشه .چه دکتری برم که راهو نشونم بده .

چیکار کنم 

به یادت بیار ....سکوت و بی کسیمو یادت بیار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام دوست عزیز،میخوای بروپیش مشاور یاروانشناس

من خودم اهل دوست بازیانبودم نمیدونم چ جوریه،خوب نمیتونم درکت کنم

ولی امیدوارم مشکلت حل بشه

الهی خوشبختی بشه تقدیرتون...

جیزی که نمیدونی اینه که طرف دوست نداره ، فقط نگهت داشته تنها نباشه تا کیس مناسبشو پیدا کنه . 

اتتظار نداری که بیاد بهت بگه دارم ازت سواستفاده میکنم ؟! 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا

سلام. اگه این ویژگی ها رو داره بدون دوست داره.از آینده حرف میزنه که هر دو شما توش هستید.شما رو به خونواده اش معرفی میکنه. تلاش هایی هر چند کم در جهت ازدواج میکنه.

و اگر این ویژگی ها رو داره ولی زیر بار ازدواج نمیره از بی مسئولیتی این شخص هست و یا اینکه نتونسته هنوز به شما اعتماد کامل داشته باشه حالا باید خود شما ببینی که این شخص ارزش موندن داره یا نه 

کاری رو بکن که حالت خوب باشه ، همین 
2738

و معمولا در این مواقع مشاور خوب خیلی میتونه کمکت کنه . 

من خودم مشاور نیستم ولی اگه دوست داشتی پیام بده تا یه مشاور خوب بهت معرفی کنم

کاری رو بکن که حالت خوب باشه ، همین 

اگه جنبه مثبتش نگاه کنی میگن ماهی هروقت از اب بگیری تازه هس خب خدارو شکر نیت شومش برملاشد ازجداش شو شمارت عوض کن تموم کن خداوند بعدش بهترش سرراهت میذاره می دونم سخته چاره ت صبر هست 

اینی که من ازش میگم چند سال باهامه از لحاظ مردانگی . عشق محبت اخلاق هیچی برام کم نگذاشته . حتی خیانت نکرده .هیچ وقت اذیتم نکرده .همیشه بهم احترام گذاشته ‌..

کسی نیست که منتظر باشه من بدم تا بده دنبال کسی دیگه .ولی میگه فقط دوستی . 😞 مگه میشه ادم با این شخص نخاد ادامه بده 

من  الان داغون چون تو باورم نمیره چرا دوستی؟؟؟

به یادت بیار ....سکوت و بی کسیمو یادت بیار 
2706