2726
خب بگو من ميدونم

من  واس صیغه کردن به دفتر زنگ زدم چون ازدواج نکرده بودم نیاز ب اجازه پدر داشتم چون با پدرم مشکل دارم ازش جدا شدم و با کسی ک میخوام ازدواج کنم زندگی میکنم ک میشه پسر خاله ی من ب من گفتن گواهی بگیرم واسه اثبات زن بودنم و برم پیش ی اخوند میخوام بدونم برم پیش اون اخوندبهم برگه ای چیزی میده ک دوسال دیگ بچه دار شدم بتونم واس بچم کاری کنم اسمش بره تو شناسنامه هامون اینو نمیدونم ک سندی برگه ای چیزی میدن یا ن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب چرارسمی عقدت نمیکنه

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
2728
من  واس صیغه کردن به دفتر زنگ زدم چون ازدواج نکرده بودم نیاز ب اجازه پدر داشتم چون با پدرم مشکل ...

چه عقد چه صیغه نیاز به اذن پدر هس اگه با اثبات زن بودن مشکل حل میشه پس میشه عقد کرد اگه سن قانونی رسیدی برو دادگاه نامه میده بری عقد کنی بدون اجازه پدر

نمیتونم زنگ زدم گفتن پدرم باید باشه کفتم صیغه کنم 

ازدواج اولته

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤