2726
عنوان

20سالمه نمیدونم یه سالم بمونم برا کنکور یا ازدواج کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 870 بازدید | 122 پست
ب بلوع رسیدنو نمیدونم ولی میترسم سنم بگذره چون تو فامیل هم خیلیا ازدواج کردن از یه طرفم عاشق هدفمم م ...

بهتره براي هدفت بجنگي

ازدواج زوده هنوز

قرار نيست شما راه بقيه رو بري كه

به خودت نگاه كن

البته اگه فكر ميكني ممكنه از ديدن اونا و حرفاشون اذيت بشي ازدواج كن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ۲۰ سالمه آذر عروسیمه خوب بستگی به شرایط داره و اینکه طرف مقابلت کی باشه اینکه بتونی یه زندگی رو ...

این جمله‌ی آخرتو می‌شنوم کهیر می‌زنم، ۱۵ ساله و بلوغ فکری؟؟؟ آدم ۱۵ ساله بلوغ جسمیش هم نصفه نیمه کاره‌ست

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
بزار سرتون از تو تخم در بیاددد  بعد سریع به فک ازدواج باشین یعنی هیچ کاری نیست ک یه دختر ۲۰ س ...

بعضیا رو میبینم تا سن32سالگی ازدواج نکردن یه جورایی نگران میشم چون بالاخره ادم به یه همدم و همصحبت خوب احتیاج داره...میترسم سن الانم خواستگار بیاد ولی سنم رف بالا دیگ خواستگار نذاشته باشم از یه طرفم میخوام یه سال هم بخونم برا کنکور حداقل فرهنگیان بیارم بعد ازدواج کنم نمیدونم چیکار کنم تو دوراهی بذیم😔

تیکر بارداری نیستا تیکر رژیممه وزن هدف60کیلو قد:168وزن الانم 65
2728
نه همه فک میکنن سن ازدواج رفته بالا.ولی واقعیتش اینجور نیست خیلی از دهه هشتادیا دیدم تو اطرافیانم که ...

بخاطر اینکه دیدم پسر دهه شصتی دنبال دختر دهه ۸۰ می گرده چون فکر میکنه میتونه بزرگش کنه

>*
ايرانى ؟؟؟الان كه ديگه سن ازدواج رفته بالا !!!!

عین قدیما بستگی به سطح اجتماعی و فرهنگی داره

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
این جمله‌ی آخرتو می‌شنوم کهیر می‌زنم، ۱۵ ساله و بلوغ فکری؟؟؟ آدم ۱۵ ساله بلوغ جسمیش هم نصفه نیمه کار ...

دختر برادر شوهرم یه جاری داره ۱۵ سالگی ازدواج کرده

ماشالله اونقدر میدونه و ۰سیاست بلده که همه رو تو جیبش میذاره دیدم که میگم

خدایا شکرت که به خوبی و خوشی رفتم سر خونه و زندگیم        نی نی سایتیا ممنونم از دعاهاتون 😍😍😍😍😍                       خدایاااااا شکررررررررعاشقتتتتممم همسرم❤❤❤                                               
بعضیا رو میبینم تا سن32سالگی ازدواج نکردن یه جورایی نگران میشم چون بالاخره ادم به یه همدم و همصحبت خ ...

ببین گلم منم ۲۰ سالمه.دقیقا منم همین دغدغه هارو دارم ولی بنظرم درستو بخون(نظر منه خودت صلاحتو بهتر میدونی)حداقل بقول خودت فرهنگیان قبول شی.زنی که شاغله خواستگار واسش زیاد میاد پس نگران نباش...

تروخدا برو به آرزوهات برس ...... التماس می کنم  بخدا زیر ۳۰ سال ازدواج دختر اشتباهه محضه&nb ...

چشم عزیزم شمام برام دعا کن قبول بشم حداقل به هدفی ک میخوام برسم چون شرایط سنی داره امسال اخرین ساله برا قبولی❤️❤️

تیکر بارداری نیستا تیکر رژیممه وزن هدف60کیلو قد:168وزن الانم 65

عزیزمن متاهلم هرسااال گفتم میخونم ولی انقد توزندگی مشکل هس که نشه وحالا من شدم یه آدم سرافکنده همش خودمو مقصر میدونم چرا چون تلاشمو نکردم.یه سال بشین درست و حسابی نه اینکه یه ساعت بعد میخونم فردا میخونم درست و حسابی بخون.بعدش میشه ۲۱ سالت میتوتی هررر تصمیمی میخوای درباره ازدواحت بگیر بااین تفاوت که دیگه مثل من سرافکنده نیستی

واااای ۲0 سالته هنوز ازدواج نکردی 😱 دیگه ترشیدی دختر به فکر باش دختر باید از 9 سالگی به فکر شوهر باشه حداکثر تا ۱۲ سالگی هم بره خونه بخت😒😒😒

دلم گرفته ای دوست ، هوای گریه بامن ، گر از قفس گریزم ، کجا روم کجا مننننننن😔😔😔
نه همه فک میکنن سن ازدواج رفته بالا.ولی واقعیتش اینجور نیست خیلی از دهه هشتادیا دیدم تو اطرافیانم که ...

من كه ميگم رجوع كن به خودت ازدواج با عقل ومنطق خوبه 😒نه اينكه بخاطر بقيه!!!!

دختر برادر شوهرم یه جاری داره ۱۵ سالگی ازدواج کرده ماشالله اونقدر میدونه و ۰سیاست بلده که همه رو تو ...

میگی ۱۵ سالگی ازدواج کرده، اون موقع هم باسیاست و عاقل بوده؟

2706