2726
عنوان

باردارم ی دقیقه بیایید کمک میخوام

211 بازدید | 39 پست

من بارداری قبلیم۲۵هفته رحمم بازشد اینم بگم ک اصلا استراحت نداشتم مثل بقیه روزا میرفتم پیاده روی وخریدسنگین و کارهامو میکردم. ولی الان بعددوسال باردارشدم هفتمه.دکترنگفته استراحت مطلق میگه استراحتتو بیشترکن.خواستم ببینم الان ک ۷هفتمه وبچه وزنی نداره اشکال نداره نهاردرست کنم وروزی ی ساعت سرپاباشم البته ن پشت سرهم. کسی بوده مثل من باشه یا باید اصلا بلندنشم. لطفن هرکس تجربه داره بیاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم استراحتت خیلی بیش تر باشه به نفعته؛منم مثل شما از همون اول بارداری استحراحت بودم تا آخرش تا فعالیت داشتم سریع لکه بینی داشتم ماه هفتمم دهانه رحمم 2سانت کامل باز بود دکتر گفت استراحت مطلق 

2728
باوجوداستراحت رحمتون بازشد؟ سابقه زایمان زودرس دارین؟

آره فدات استراحتم خیلی زیاد بود نهایتش این بود که یه غذا درست میکردم؛نه سابقه زایمان زود رس نداشتم فقط بارداری اولم بود 

الان زوده.دکترم ک میگه اگه سرویکس کوتاه شدولی میخوام دکترمو عوض کنم

شما باید حتما سرکلاژ بشی 

تا هفته ۱۲ استراحت باش دستشویی فرنگی استفاده کن 

حموم در حد ۵ دقیقه آب ولرم باشه 

پله بالا پایین نکن 

چیز بیشتر از نیم کیلو بلند نکن 

پیاده روی اصلا نکن 

غذاتو درست کن اونم درحدی که بیشتر از یه رب سر پا نباشی

😬😬😬😬
عزیزم در حد یه ناهار مشکلی نیست بیشتر سعی کن بشینی کاراتو بکنی برنجتو کته بذار زودتر بشه

ن برنجمو ک میذارم میام ده دقیقه بعدمیرم. خورشتم میذارم و میرم بهش سرمیزنم.یعنی برام ضرر نداره؟

2706