2726
عنوان

مادرا ی لحضه میاین

115 بازدید | 9 پست

دخترم میره پیش دبستانی ولی رنگ آمیزیشو کامل انجام نمیده''مثلا اگه نقاشی آدم باشه فقط موهاشو رنگ میکنه بقیه ش میمونه میگه حوصله ام نمیکشه،،نقاشیشم ک اصلا جالب نیس نمیکشه،،،میشه راهنماییم کنید؟کسی تجربه ای داره

از اجاره نشینے خسته شدم،ی صلوات واسه خونه دار شدنم میفرستی😞

عزیزم تشویقش کن ..بهش بگو این ادم که کشیدی خوب لباس میخواد سردش میشه دخترم یا کفش فوتبالی براش بکش 

اخر سرم کلی ذوق کن که بچه خوشش بیاد

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم تشویقش کن ..بهش بگو این ادم که کشیدی خوب لباس میخواد سردش میشه دخترم یا کفش فوتبالی براش بکش&n ...

خیلی تشویقش میکنم جایزه میگیرم بعضی وقتا انجام میده در صورتی ک منم کنارش باشم معلمشم میگه وقتی بالاسرشم انجام میده وقتی نیستم دیگه نمیده

خیلی تشویقش میکنم جایزه میگیرم بعضی وقتا انجام میده در صورتی ک منم کنارش باشم معلمشم میگه وقتی بالاس ...

خوب ببین علت چیه تنبلی میکنه یعنی خوب میشه هنوز کوچولوهه 

مثلا بگو وقتی نقاشی تو بدون رنگ میذاری دفتر نقاشی غصه میخوره میگه ای وای چقدر من زشتم مثلا مریم کوچولو منو دوس نداره از این حرفا

خوب ببین علت چیه تنبلی میکنه یعنی خوب میشه هنوز کوچولوهه  مثلا بگو وقتی نقاشی تو بدون رنگ میذا ...

امیدوارم جواب بده 🤲واقعا کلافه میکنه منو

امیدوارم جواب بده 🤲واقعا کلافه میکنه منو

عشقم خودتو به خاطر اینا ناراحت نکن بزرگ میشه به خدا اگه یادت بمونه یه روز واسه رنگ نکردن نقاشی اش تاپیک زده بودی 😂😂😂