2737
2734
عنوان

خونریزی بعد از قرص اورژانسی

226 بازدید | 8 پست

سلام دوستان من حدود ۹ روز وپیش رابطه بدون دخول داشتم که کمی از پیشاب همسرم به خارج واژنم خورد ولی   احتمال کم بود حامله شم ولی قرص اورژانسس خوردم ۵ روز پیش هم باز تو یه رابطه بدون دخول قرص اورژانسی خوردم(میدونم خیلی مضره) الان از امروز صبح خونریزی دارم  خیلی هم مقدارش زیاد نیست فعلا!این خونریزی به معنا اینه کخ من باردار نیستم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ۵ روز عقب انداختم  سه تا بی بی چک زدم منفی 

دمنوش رازیانه آویشن تخم شوید روزی سه چهار لیوان میخورم هیچی نمیشه چیکار کنم 

شوهرم مسافرته بچم کوچیکه فعلا نمیتونم دکتر برم کسی نیست بچمو نگه داره

خدایا شکرت 🙃
2728

طبیعی گلم دیگه عادت ماهیانه رو هم میزنه ولی سعی کن نخوری یه ک ا ن د و م بزن راااحت کاش مردا هم قرصی بود میخوردن لعنتی 

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
حتی اگر خونریزی دیگه ادامه پیدا نکنه باز هم من باردار نیستم؟ یا اگر ادامه پیدا نکرد باید برم ازمایش؟

عزیزم اب که واردنشده که باردارباشی

کلادخول دارین همیشه؟

فقط عوارض قرصاهست زیادخوردین والکی خوردین

عزیزم اب که واردنشده که باردارباشی کلادخول دارین همیشه؟ فقط عوارض قرصاهست زیادخوردین والکی خوردین

نه نامزدیم ، دخول نداشتیم تا حالا بعدم احه مسئله بارداری واسه من مسئله مرگ زندگیه چون نامزدم فعلا سربازه و یه مدتی مجبوریم نامزد بمونیم ! واسه همین خیلی نگرانم امروزم خونریزی داشتم ولی  زیاد نیست خونریزیم مثل پریود

2738