2726
عنوان

بفرماییدتو دم در بده😉

215 بازدید | 27 پست

خانما این ازمایش قبل بارداریمه میشه بگیدچطوره کم خونیم چقدره؟

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکرنکنم کم خون باشی 

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
2728
خداروشکر مشکلی نیست ان شاءالله خدا بهت یه کوچولوی ناز بده

کم خونی ندارم؟

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤
اونجا که زده fe یعنی آهن بدنت کمه ۲۰ هست تو زنا باید ۴۰ به بالا باشه با اسید فولیک حله

میتونم اقدام کنم 

نه سالمه سالمی خدا مامان خوشگلتو هم حفظ کنه به زودی دختر نازت یه جمله ی قشنگ شبیهه امضات برات میگه ...

ای جانم دل پاکی داری ۵ماهه قرص جلوگیری برا اب شدن کیستم خوردم نمیدوتم زود باردار میشم یان 

آزمایشو نبردی دکتر؟ اسید فولیک تا سه ماه بهت میده میاد سرجاش بعد اقدام میتونی بکنی.من دکتر بهم گفت ه ...

اسید فولیک میخورم

من خودم پلی کیستیک بودم فرزند اولم خداخواسته بود دومی هم ماه اول گرفت

خدانگهش داره برات 

الهی عزیزم انشالله یکی میاری

خدانگهش داره برات  الهی عزیزم انشالله یکی میاری

نه خدا خیرت بده

ان شاءالله قسمت آرزومندان

ببین الان دوباره با دقت دیدم آهنت یه مقدار کمه که بین خانم ها طبیعیه

علاوه بر فولیک اسید احتمالا دکتر قرص آهن هم بهت بده ۴ ماه قرص بخور که خیالت از نقص لوله ی عصبی هم راحت باشه تازه آمادگی از لحاظ روحی و معنوی هم پیدا کنی

🖤 
2706