2726
عنوان

بیضه نزول نکرده

113 بازدید | 3 پست

سلام.من نوزاد ۵ ماهه ای دارم که هر دو بیضه اش نزول نکرده .کسی هست که بچه اش این مشکل و داشته و عمل کرده باشه؟عمل جراحی دردناکی داره؟بعد از عمل مشکلش رفع شده؟خیلی نگرانم لطفا راهنماییم کنید😔

اتفاقا چتد روز پیش بچه یکی از فامیلای ما عمل کرد ...مثل اینکه گفتن بهش خودش احتمال زیاد پایین میاد تا دو سه سالگی اینام پیگیری نکردن دیگه الان که امسال کلاس اولی بوده بردنش دکتر گفتن این دیگه پایین نمیاد باید عملش کنی .عملش کردن فعلا کامل پایین نیاوردنش مامانش میگفت روی اون قسمتشه ...گفتن اگه پایین نیاد بازم باید عملش کنن .ولی خوب شما زودتر اقدام کن چون بنده خدا پسرش خیلی اذیت میشد 

برادر زاده ام یکی از بیضه هاش نزول نکرده بودم یک سالگی عمل کرد دردش هم انگار مثل درد ختنه بود 

عملش سخت نیست خوب میشه

دختر و پسر هر دو شیرین هستند ولی اینکه بچه ات سالم و صالح و مصلح باشه میشه شیرین ترین هدیه خدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728