2726
چرا میگی به احتمال زیاد؟

نمیدونم پس چی بگم؟

من شنیدم وقتی قلب تشکیل نمیشه مشکل از اسپرمه

کریستین بوبن نویسنده مورد علاقه من تو کتاب دیوانه وار می‌گه هنر اصلی هنر فاصله هاست. زیاد نزدیک به هم می سوزیم. زیاد دور از هم یخ می زنیم. باید جای درست را پیدا کنیم و همان جا بمانیم.برای من عجیبه ما معتقدیم به دوری و دوستی ولی اصرار به ازدواج داریم. بله فرار از تنهایی نیاز به حس امنیت و یک رابطه جنسی مستمر و سالم و در نهایت فرزند آوری هست ولی باید به این جنبه هم فکر کرد که چقدر دوست داشتن واقعی را با عادت کردن به ف*اک دادیم؟ حسابش را کردیم که چقدر استعداد خصوصا زنان به تبع ازدواج از بین رفته؟ حسابش رو کردیم که چقدر آدم مهاجرت تحصیل تو بهترین دانشگاه ها شغل در یک شرکت بین المللی و یا دنبال کردن هنر و کار مورد علاقه رو گذاشتن پای این حضور همیشگی کنار هم ؟ پس اگه زندگی شما از عشق ناب به عادت رسیده اگه ازدواج شما چیزی شبیه به توقف پروژه توسعه فردی بوده اگر برای رشد یک نفر باید جای پایش روی شانهء له شده دیگری باشد اگر فارغ از فشار خانواده و دید جامعه و قانون آدم ثروتمند و قدرتمندی بودید انتخاب شما در این لحظه دیگه همسر شما نیست باید بگم چیزی شبیه به مرگ تدریجی رو تجربه می کنید. برای دوباره عاشق شدن و عاشق موندن تلاش کنید به طول زندگی فکر نکنید مهم نیست چند روز و چند سال کنار هم هستید به عرضش فکر کنید به اینکه از لحظه لحظه ی زندگی کنار هم لذت بردید یا نه برای من خیلی عجیبه آدم ها از خیانت می ترسند اما از عادت نمی ترسند آدم مگر چند بار زندگی می کنه که بیست سی چهل سال رو با کسی بگذرونه که لاجرم باید با اون باشه دوستش نداشته باشه و مثل یک کارمند مثل یک هم‌خانه باهاش ادامه بده.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شاید اسپرم شوهرت یه مشکلی داره  که سقط میشه ,هر طریقی میتونی راضیش کن بره دکتر ,با دارو خوردن حل میشه داشتیم تو اطرافیان داشتیم کسیو  که علت سقطای مکرر ضعیفی اسپرم بود  و با یه مدت خوردن دارو حل شده و الانم شکر خدا بچه دارن ,ازش بخواه باهات همکاری کنه .,توکل به خدا ناامید نشو .

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
2728
به نظر من بزرگترین مشکلت اینه که همسرت همراهیت نمیکنه. به احتمال زیاد مشکل از ایشونه. خیلی نامردیه ک ...

خب ما تو دنیای نامردها زندگی میکنیم عزیزم.متاسفانه اونقدری ک من ولم بچه میخواد ایشون نمیخواد

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
گفتم ک رفتم ن مشکل ایمنی ن انعقاد ن هیچ چیز ویگه نبود همسرم نرفت ازمایش بده منم دلسزد شدم هفته هشت س ...

الهی بمیرم اشک توی چشم ام جمع شد

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
همسرم کلا از مسولیت بچه میترسه اینکه اقدامم میکردیم بخاطر من بود گفته قید بچه رو میزنم اما ازمایش نم ...

طرز تفکر همسرتون غلطه و خیلی خودخواهانس

خدا کمکت کنه عزیزدل

امیدوارم جوری که فکرشو نمیکنید همه چی ردیف شه براتون و همسرتون همراهتون بشه

فامیل ما چندین بار سقط کرد بعد ١٢ سال دو تا بچه پشت سر هم آورد

خدا حفظشون کنه.ما سنمونم بالاست چشمم اب نمیخوره

ب جای اینکه بگی من بچه دار نمی شم بگو من بچه نمی خوام اینجوری دردش کمتره

راستش ب بقیه همینو میگم ..ولی ب خودم ک نمیتونم دروغ بگم

گفتم ک رفتم ن مشکل ایمنی ن انعقاد ن هیچ چیز ویگه نبود همسرم نرفت ازمایش بده منم دلسزد شدم هفته هشت س ...

خدا به داد دلت برسه 

مال منم بخاطر اينكه قلبش تشكيل نشد مجبور به سقط شدم بارداري طبيعي هم نبود با ivf بود 

عدم تشكيل قلب ربطي به طبيعي و ivf نداره ميگن بخاطر ضعف اسپرمه

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
2706