1464
1459
نمیدونم پس چی بگم؟ من شنیدم وقتی قلب تشکیل نمیشه مشکل از اسپرمه

گفتم شاید علتشو میدونی

دکتر به من میگه مشکل از همسرت نیست اعتقاد نداره مشکل تز اون باشه

ایران زندگی نمیکنم، گفتم اینو امضا کنم که دیگه تو تاپیکهام براتون سوال نشه.

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

همسرم کلا از مسولیت بچه میترسه اینکه اقدامم میکردیم بخاطر من بود گفته قید بچه رو میزنم اما ازمایش نم ...

طرز تفکر همسرتون غلطه و خیلی خودخواهانس

خدا کمکت کنه عزیزدل

امیدوارم جوری که فکرشو نمیکنید همه چی ردیف شه براتون و همسرتون همراهتون بشه

1436
فامیل ما چندین بار سقط کرد بعد ١٢ سال دو تا بچه پشت سر هم آورد

خدا حفظشون کنه.ما سنمونم بالاست چشمم اب نمیخوره

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
ب جای اینکه بگی من بچه دار نمی شم بگو من بچه نمی خوام اینجوری دردش کمتره

راستش ب بقیه همینو میگم ..ولی ب خودم ک نمیتونم دروغ بگم

گفتم ک رفتم ن مشکل ایمنی ن انعقاد ن هیچ چیز ویگه نبود همسرم نرفت ازمایش بده منم دلسزد شدم هفته هشت س ...

خدا به داد دلت برسه 

مال منم بخاطر اينكه قلبش تشكيل نشد مجبور به سقط شدم بارداري طبيعي هم نبود با ivf بود 

عدم تشكيل قلب ربطي به طبيعي و ivf نداره ميگن بخاطر ضعف اسپرمه

ني ني نازم فكر ميكردم كه اومدي پيش ما بموني ولي تو خيلي زود تصميم گرفتي كه بري شايد مارو دوست نداشتي* خدايا بازم منتظر معجزت ميمونم 
1444

یکی از دوستام بچه دار نمیشد یه سیدی هست برا همه چی دعا میده سرکتابشو دید گف همزاد داره بچه دار شد 

خود منم ۶ سال بچه دار نمیشدم البته مشکل من خیلی زیاد بود مشکل از همسر سابقم بود...

اما خیلیا دیدم از این سید جواب گرفتن خودمم جواب گرفتم البته برا بچه نه برا چیز دیگه

خدایا شکرت....  دخترم رو بهم دادی و پسرم رو سالم تو بغلم گذاشتی...  خودت نگهدارشون باش شکرت خدای بزرگم ممنون که بچه هامو بهم دادی و پشت سر هم هستن سخته ولی شیرینه...  کانال دعا خیلی خوب و عالی واقعا جواب میده [email protected]
گفتم شاید علتشو میدونی دکتر به من میگه مشکل از همسرت نیست اعتقاد نداره مشکل تز اون باشه

شما هم بچه دار نمیشی؟

نه من که نمیدونم ولی وقتی ایشون آزمایش داده سالمه پس کار جای دیگه ای داره میلنگه. 

دکترت حرف عجیبی زد الان بیشتر ناباروری ها و سقطها عاملش آقایونن

شما هم بچه دار نمیشی؟ نه من که نمیدونم ولی وقتی ایشون آزمایش داده سالمه پس کار جای دیگه ای داره میل ...

یه بچه دارم

دومی نمیشه ۴ بار سقط کردم

ایران زندگی نمیکنم، گفتم اینو امضا کنم که دیگه تو تاپیکهام براتون سوال نشه.
تا موقعی که انقدر فکر بچه ای بچه دار نمیشی  این یک قانون روانشناسیه  فکر کردن زیاد باعث ...

اقدام کنم ک سقط شه...دفعه سوم همین جوری باردار شدم گفتم یا میشه یا نه وقتی باردار شدم گفتم ویگه این میمونه اما نموند..دیگه میترسم 

من جوری حسرت بچه میکشیدم که شبا عروسک به بغل میخوابیدم الان دوتا پشت هم خدا بهم داده دلم میخواد بخوابم😂😂😂

خدایا شکرت....  دخترم رو بهم دادی و پسرم رو سالم تو بغلم گذاشتی...  خودت نگهدارشون باش شکرت خدای بزرگم ممنون که بچه هامو بهم دادی و پشت سر هم هستن سخته ولی شیرینه...  کانال دعا خیلی خوب و عالی واقعا جواب میده [email protected]
1418
خدا به داد دلت برسه  مال منم بخاطر اينكه قلبش تشكيل نشد مجبور به سقط شدم بارداري طبيعي هم نبود ...

خب اون موقع ک من ب همسرم اصرار میکزدم برو ازمایش بده ذخیره تخمدانم نزدیک دو بود الان نیمه معلوم نیس الان تخمکای منم کیفیت سابق ک داشته باشن

من جوری حسرت بچه میکشیدم که شبا عروسک به بغل میخوابیدم الان دوتا پشت هم خدا بهم داده دلم میخواد بخوا ...

خدا حفظشون کنه برات

درمان ناباروری :خیراندیش طبسنتی

الف ) بادکش کمر و زیر شکم یک شب در میان ۲۱ مرحله

ب ) روغن مالی کمر و زیر شکم و کشاله ران با ترکیبی از روغن کنجد و زیتون بودار

ج ) شبی یک لیوان عرق رازیانه همراه با یک قاشق مرباخوری عسل به غیر زمان پریودی

د )  شبی یک لیوان عرق بهار نارنج  همراه با یک قاشق مرباخوری فرنجمشک با کمی عسل

ه ) حجامت در صورت لزوم

و ) موارد زیر به صورت روزانه  توصیه می شود :

خرما ۳ عدد ـ انجیر ۷ عدد شبانگاه ـ زیتون ۷ عدد صبحها ـ کشمش ۲۱ عدد ـ بادام درختی  ۱۴ عدد

چ ) ترک یا کاهش جدی سردیها مخصوصا شبها

1450