2733
2734

خانوما کدوماتون وقتی رفتید سونو ان تی بچه به شدت جنب و جوش میکرد و نمیذاشت دکتر کارشو بکنه ؟

بعدا هم بچتون خیلی شلوغ و وروجک شد ؟   یا ربطی نداره؟

گر نگهدار من آن است که من میدانم ، شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسرم اروم بود میرفتم سونو نتونستن تا ۶ماه جنسیتو بگن اینقد ک تکون نمیخورد الان اینقد شیطونه همه جارو بهم میریزه😓حالا این یکی یجا بند نمیشد تو سونو همش تکون میخورد دکتره میگفت یدقیقه واستا ببینم چته ۶ماه دیگه بهت میگم چجوری شد😂😂😂

اگه مخالفی ریپلایی نکن حوصله دعوا ندارم 🖐🏼باتشکر😁                  
2728
من من😐 یعنی این بچه تو ۱۲ هفتگی اینقدر ورجه وورجه میکرد دکتر تعجب کرده بود میگفت چقدر شیطونه این ب ...

اوخی. دختره یا پسر؟   مال من 1ساعت طول کشید دکتر گفت بچه اینجوری ندیده بودم.

منتظر یک شیطون باااش. والله تو شکمم بود تو لحظه اروم نداشت. الانم....😂😂😂

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2738

من دوقلو داشتم.یکیشون اروووووووم یکیشون هیچوقت نشد قلبش رو چک کنه😐

الان اونی ک اروم بود اونجوری نیست ک ساکت باشه.اونم شیطونی میکنه ولی اون یکی زبل تره و ورجه وورجه اش خیلی بیشتره

پسرم اروم بود میرفتم سونو نتونستن تا ۶ماه جنسیتو بگن اینقد ک تکون نمیخورد الان اینقد شیطونه همه جارو ...

مال منم نتونتت جنسیتو بگه تو ان تی. همش ورجه وورجه میکردا اما پاهاشو کیپ کیپ نگه داشته بود. اونجاشو نشون نمیداد

منم انقدر شیطون بود که پاهاش مدام ازشکمم میزد بیرون آخرم زد بزور کیسشو پاره کرد انقدر که وول میخورد ...

اوخی . دختره یا پسر؟

حالا خوبه مال ت ی ساعت طول کشید مت برا ان تی رفتم خودشو برعکس کرده بود جمع و جورم کرده تا دکی میخواس دستگاه رو بزاره رو شکمم دس پاشو تکون میداد خوده دکتره تعجب کرده بود الانم اونجوریه ینی س هفته دیگ میاد ولی حرکاتش انقدنه زیاده ک من شبا از خواب بیدارمیشم یهو دیدی ی جا شکممو داد بالا این واس ی ضربان قلب انقده ادا در میاره ک نگو ماماهه میگف معلومه خیلی شیطون و پر دردسره حالا س هفته دیگ میام میگم بهت ک واقن شیطون بود یا ن

گاهی آدم دلش کمی تعطیلی می خواهدبنشیند کنجی گوشه ای ،جایی برود به گذشته های دور دور. های های دنبال خودش بگردد..💖

وااای بخدا من س دفعه رفتم برا سونو ان تی همشم دکتر میگف اب بخور راه برو ک این یکم اروم بشه

گاهی آدم دلش کمی تعطیلی می خواهدبنشیند کنجی گوشه ای ،جایی برود به گذشته های دور دور. های های دنبال خودش بگردد..💖
2706