2410
2553
عنوان

چن شبه بچم دایم دلش میخاد میک بزنه و بخابه دیونم کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 519 بازدید | 97 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من احساس میکتم رفلاکس داره خصوصا که میگی با جیغ بیدار میشع و نیم ساعت یکبار.پیش دکتر بردی؟ وز ...

وزنش خوبه ازه دکتر میبردم قبلا ولی چن وقته نبردمش اخه چن شبه این شکلی شده ینی تازه رفلاکس گرفته؟

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....

منم پسرم ۱۰ ماهشه 

اصلا ربطی بع سیر شدن و دیر خوابوندن نداره کلا دوست دارن تو خواب شیر بخورن 

من فک میکنم بچه هایی که شیر مادر میخورن اینطورین وابستگی دارن 

دوران دبستان یه سریا مامور آبخوری بودن زنگ تفریح که تموم میشد دیگه نمیذاشتن کسی آب بخوره این شمربازیا چی بود آخه😂 
2720

چقدر خودتون عذاب میدین

هم بچه احتیاج به خواب دازه هم مادر

صبح شیرخودت بده

شب یه وعده شیرخشک بده سیر شه راحت بخوابید باهم

صبح سرحال باشید

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش
اخه خسته میشم منم دلم خواب میخاد باورت نمیشه شبیه میت میشم شبایی ک بی خوابی میکشم پشت پلکم فرو میره ...

تا ۲ سالو رد کنه همینه 

درکنار سختیاش خوشی هم داره دیگه 

شما وقتی قبول دار شدی بچه دار شی یعنی تمام اسن سختیارو امضاا کردی و قبول کردی

تازه من شبا که نمیذاره بخوابم و ده دقیقه به بار بیدار میشه صبح هم ۷ بیداره هی میاد موهامو میکشه که بیدار شم . صبح همنمیتونم بخوابم 

دوران دبستان یه سریا مامور آبخوری بودن زنگ تفریح که تموم میشد دیگه نمیذاشتن کسی آب بخوره این شمربازیا چی بود آخه😂 
2714
تازه وقتی بزرگتر میشن بدترم میشن دخترمن الان یه سالشه خیلی افتضاح شده کلا شب تا صبح یکسره تودهنشه ...

من امید داشتم بزرگ بشه بهتر بشه اما انگار ن انگار

من پسرم رفلاکس داره

رفلاکس دو جوره

پنهان آشکار.آشکار یعنی عین شیر رو بالا میاره

پنهان یعنی شیر مدام تو گلوش بالا میاد اما بیزون نمیاد.جوری که شما حرکت شیر تو گلو متوجه میشی

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش
چقدر خودتون عذاب میدین هم بچه احتیاج به خواب دازه هم مادر صبح شیرخودت بده شب یه وعده شیرخشک بده س ...

من از خدام بود شیر خشک بخوره بچم اما نمیخوره اصلا

تا ۲ سالو رد کنه همینه  درکنار سختیاش خوشی هم داره دیگه  شما وقتی قبول دار شدی بچه دار ش ...

اونکه اره درسته قبول کردم ولی گاهی کم میارم دیگه😭

وزنش خوبه ازه دکتر میبردم قبلا ولی چن وقته نبردمش اخه چن شبه این شکلی شده ینی تازه رفلاکس گرفته؟

پسر منم خوب بودا...تا صبح میخوابید! ۵ماهگی عود کرد...من دارو دادم با نظر دکتر ...چند وقت قط کردم باز مث بچه شما شد و الان دو شبه دارو میدم باز خوب شد...

ببین اگه رفلاکس باشه خیلی عوارض داره ...بچه گلوش میسوزه پا میشه شیر میخوره که سوزشش خوب بشه بعد دوباره این سوزششه تکرار میشه و شیر میخواد و این سیکل هی تکرار میشه تا صبح...

چون وزنش خوبه احتمالا داشته و شما متوجه نشدی

من از تو راه برگشتی ندارم...
2706