2726
عنوان

چن شبه بچم دایم دلش میخاد میک بزنه و بخابه دیونم کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 519 بازدید | 97 پست
اخه حرصم میگیره وقتی گرسنش نیس چرا دایم باید سینه بمکه میدونم فقط از رو عادت اینکارو میکنه وگرنه حتی ...

چن وقتشه شاید لثش درد میکنه

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره شاید بخاطر اینه زود میخابونمش چون دیگه ساعتای نه و نیم ده میخابونمش ک مثلا عادت کنه 

آره منم هشت و نیم یا نه میخوابوندمش که مثلا راحت بشم، ولی دیدم تا صبح عذاب میکشم، دو سه شبه مثلا ده یا یازده میخوابونمش خیلی بهترشده منم چند شبه بهتر میخوابم،امتحان کن امشب انشالله که درست بشه

نه اینجوری نبوده تا الان با دیشب دقیقا شد چهارشب ک اینطوریه اصلا من تو طول شب شاید سه ساعت بتونم بخا ...

عزیزم حتما بچه گشنگی میبره وشیرت کمه یا سبکه که زود گشنش میشه

من یه مادرم ،یه همسر ویه دختر ویک خواهر وایا این زیبا نیست😍☺
2728
از ساعت دوازده که میخوابه تا اذان صبح سه بار بلند میشه واسه شیر  من خواب عمیق حتی نیم ساعت&nbs ...

ما چه گناهی کردیم اخه😭

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
اخه حرصم میگیره وقتی گرسنش نیس چرا دایم باید سینه بمکه میدونم فقط از رو عادت اینکارو میکنه وگرنه حتی ...

بدبختی هم نیست 

۶۰٪از بچه ها اصلا پستونک نمیگیرن 

دختر ابجی من اصلا نمیگیره 

فکر کردین مادر شدن الکیه ادمو بیجاره میکنن تا بزرگ بشن

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!
عزیزممم بچتت دوست داره  میخاد احساس امنیت و ارامش کنههه تا خوابش ببره  واسه همین دوس داد ...

اخه خسته میشم منم دلم خواب میخاد باورت نمیشه شبیه میت میشم شبایی ک بی خوابی میکشم پشت پلکم فرو میره در کل همه میفهمن😢

عزیزم دو سه بار ک من از خدامه ولی این شاید سی بار بیشتر پاشه کلا نیم ساعتی انگار کوکش کردن 

تازه وقتی بزرگتر میشن بدترم میشن

دخترمن الان یه سالشه خیلی افتضاح شده کلا شب تا صبح یکسره تودهنشه

درطول روزم یکسره اویزونه به پای من منو میکشه میگه مم

روز به روزم بدترمیشن تجربه ازبچه قبلیم هم دارم 

بچه های شیرمادری بدیشون اینه خیلی وابسته به سینه میشن

منم چندوقته شیطونه میگه ازشیربگیرمش راحت شم ولی چون حساسیت داره شیرپاستوریزه و شیرخشکم نمیتونه بخوره وگرنه حتما این کارو میکردم

عزیزم حتما بچه گشنگی میبره وشیرت کمه یا سبکه که زود گشنش میشه

اخه قبل خواب سیرش میکنم با غذا ینی ممکنه باز طول شب گرسنه ی غذا بشه 

2706