2726

شبا قبل خواب بهش غذا میدم سیرش میکنم اما فقط یک ساعت و نیم الی دوساعت خوب میخابه به بعد نیم ساعتی یکبار بیدار میشه هی گریه میکنه و طلب سینه میکنه چرا اینجوری شده اصلا نمیتونم شبا بخوابم 😭😭😭چهارشبه درست نخابیدم قیافم شبیه میت شده نمیدونم چشه دیشب جیغ هم میزد میدونم جاییش درد نمیکنه چون سریع سینه بهش میدم میخابه باز ده دقه میمکه از دهنش میکشم بیرون دوباره نیم ساعت بعد میخاد 😭😭روانیم کرده از چیه به نظرتون بچه های شما اینطور نشدن 

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا پسر منم جدیدا اینطوری شده

چن وقتشه غذا میخوره؟؟؟

بچه ها ک بزرگتر میشه دگ شیر سیرشون  نمیکنه انتظار بیشتری دارن واس همون من وقتی قبل خواب حسابی با غذای کمکی سیرش کنم راحت میخوابه

2728
همه بچه ها همینجورن عزیزم‌ چیش عجیبه؟😳😳😳😳😳😳😳

نه اینجوری نبوده تا الان با دیشب دقیقا شد چهارشب ک اینطوریه اصلا من تو طول شب شاید سه ساعت بتونم بخابم فک نمیکنم همه بچه ها اینطور باشن 

چرا پسر منم جدیدا اینطوری شده چن وقتشه غذا میخوره؟؟؟ بچه ها ک بزرگتر میشه دگ شیر سیرشون  نمیک ...

هفت ماهشه اخه قبل خواب قشنگ بهش غذا میدم دیگه نمیدونم باید چیکار کنم 

نه اینجوری نبوده تا الان با دیشب دقیقا شد چهارشب ک اینطوریه اصلا من تو طول شب شاید سه ساعت بتونم بخا ...

عزیزم طبیعیهه 

ابجی من الان ۹ ماهشه دخترش 

میتونم به جرئت بگم ۹ ماهه شبا شاید ۳ ساعت بخابه 

همش حواسشه ک شیر نخاد 

شیر بخوره 

یا مک بزنه خابش ببره 

بچه همینه دیگه یکم سختی داره 

من پسرم یکسال و چهارماهشه هررر شب همینجوره از وقتی دنیا اومده  غذا خورهم شده اما بازم شبا بلند ...

عزیزم دو سه بار ک من از خدامه ولی این شاید سی بار بیشتر پاشه کلا نیم ساعتی انگار کوکش کردن 

عزیز پسر منم یه دو هفته ای میشه اینجوری شده، سر شب یکی دو ساعت میخوابه، دیگه تا صبح نیم ساعت نیم ساعت شیر میخواد، یه قلوپ میخوره میخوابه، دم دمای صبح بدتر میشه، دوره ای هست یه دوره اینجوری میشن باز درست میشه، من الان یکی دوشبه دیرتر میخوابونمش،یازده میخوابه بهتر شده تا صبح این دو شب دو سه بار بیدار شده،شمام دیرتر بخوابونش شاید بهتر بشه

عزیزم طبیعیهه  ابجی من الان ۹ ماهشه دخترش  میتونم به جرئت بگم ۹ ماهه شبا شاید ۳ ساعت بخا ...

اخه حرصم میگیره وقتی گرسنش نیس چرا دایم باید سینه بمکه میدونم فقط از رو عادت اینکارو میکنه وگرنه حتی شیر انچنانی هم ندارم بدبختی اینجاس ک پستونک هم نمیگیره ک لااقل بجای سینه پستونک بدم دهنش 

عزیز پسر منم یه دو هفته ای میشه اینجوری شده، سر شب یکی دو ساعت میخوابه، دیگه تا صبح نیم ساعت نیم ساع ...

اره شاید بخاطر اینه زود میخابونمش چون دیگه ساعتای نه و نیم ده میخابونمش ک مثلا عادت کنه 

اخه حرصم میگیره وقتی گرسنش نیس چرا دایم باید سینه بمکه میدونم فقط از رو عادت اینکارو میکنه وگرنه حتی ...

عزیزممم بچتت دوست داره 

میخاد احساس امنیت و ارامش کنههه تا خوابش ببره 

واسه همین دوس داده مک بزنهه 

2706