1464
1459
عنوان

چن شبه بچم دایم دلش میخاد میک بزنه و بخابه دیونم کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 481 بازدید | 97 پست
اخه حرصم میگیره وقتی گرسنش نیس چرا دایم باید سینه بمکه میدونم فقط از رو عادت اینکارو میکنه وگرنه حتی ...

بدبختی هم نیست 

۶۰٪از بچه ها اصلا پستونک نمیگیرن 

دختر ابجی من اصلا نمیگیره 

برای همیشه،بودن تو بهترین اتفاق خواهد بود :)

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

عزیزممم بچتت دوست داره  میخاد احساس امنیت و ارامش کنههه تا خوابش ببره  واسه همین دوس داد ...

اخه خسته میشم منم دلم خواب میخاد باورت نمیشه شبیه میت میشم شبایی ک بی خوابی میکشم پشت پلکم فرو میره در کل همه میفهمن😢

عزیزم دو سه بار ک من از خدامه ولی این شاید سی بار بیشتر پاشه کلا نیم ساعتی انگار کوکش کردن 

تازه وقتی بزرگتر میشن بدترم میشن

دخترمن الان یه سالشه خیلی افتضاح شده کلا شب تا صبح یکسره تودهنشه

درطول روزم یکسره اویزونه به پای من منو میکشه میگه مم

روز به روزم بدترمیشن تجربه ازبچه قبلیم هم دارم 

بچه های شیرمادری بدیشون اینه خیلی وابسته به سینه میشن

منم چندوقته شیطونه میگه ازشیربگیرمش راحت شم ولی چون حساسیت داره شیرپاستوریزه و شیرخشکم نمیتونه بخوره وگرنه حتما این کارو میکردم

1436
هفت ماهشه

عزیزم من احساس میکتم رفلاکس داره

خصوصا که میگی با جیغ بیدار میشع و نیم ساعت یکبار.پیش دکتر بردی؟ وزنش خوبه؟ 

نی نی یار عزیزم این شاید پنجمین کاربری منه که میترکونی لطفا قبلش یه تذکر بده من آلزایمر دارم یادم میره حرف سیاسی نزنم  
1334
عزیزم من احساس میکتم رفلاکس داره خصوصا که میگی با جیغ بیدار میشع و نیم ساعت یکبار.پیش دکتر بردی؟ وز ...

وزنش خوبه ازه دکتر میبردم قبلا ولی چن وقته نبردمش اخه چن شبه این شکلی شده ینی تازه رفلاکس گرفته؟

منم پسرم ۱۰ ماهشه 

اصلا ربطی بع سیر شدن و دیر خوابوندن نداره کلا دوست دارن تو خواب شیر بخورن 

من فک میکنم بچه هایی که شیر مادر میخورن اینطورین وابستگی دارن 

دوران دبستان یه سریا مامور آبخوری بودن زنگ تفریح که تموم میشد دیگه نمیذاشتن کسی آب بخوره این شمربازیا چی بود آخه😂 

چقدر خودتون عذاب میدین

هم بچه احتیاج به خواب دازه هم مادر

صبح شیرخودت بده

شب یه وعده شیرخشک بده سیر شه راحت بخوابید باهم

صبح سرحال باشید

يا فاطمه زهرا،تا عمر دارم بايد شكرت كنم❤️فداي مهربونيت❤️اللهم صَل علي محمد و آل محمد❤️
1418
اخه خسته میشم منم دلم خواب میخاد باورت نمیشه شبیه میت میشم شبایی ک بی خوابی میکشم پشت پلکم فرو میره ...

تا ۲ سالو رد کنه همینه 

درکنار سختیاش خوشی هم داره دیگه 

شما وقتی قبول دار شدی بچه دار شی یعنی تمام اسن سختیارو امضاا کردی و قبول کردی

برای همیشه،بودن تو بهترین اتفاق خواهد بود :)

تازه من شبا که نمیذاره بخوابم و ده دقیقه به بار بیدار میشه صبح هم ۷ بیداره هی میاد موهامو میکشه که بیدار شم . صبح همنمیتونم بخوابم 

دوران دبستان یه سریا مامور آبخوری بودن زنگ تفریح که تموم میشد دیگه نمیذاشتن کسی آب بخوره این شمربازیا چی بود آخه😂 

من پسرم رفلاکس داره

رفلاکس دو جوره

پنهان آشکار.آشکار یعنی عین شیر رو بالا میاره

پنهان یعنی شیر مدام تو گلوش بالا میاد اما بیزون نمیاد.جوری که شما حرکت شیر تو گلو متوجه میشی

يا فاطمه زهرا،تا عمر دارم بايد شكرت كنم❤️فداي مهربونيت❤️اللهم صَل علي محمد و آل محمد❤️
1437