1472
1411

شبا قبل خواب بهش غذا میدم سیرش میکنم اما فقط یک ساعت و نیم الی دوساعت خوب میخابه به بعد نیم ساعتی یکبار بیدار میشه هی گریه میکنه و طلب سینه میکنه چرا اینجوری شده اصلا نمیتونم شبا بخوابم 😭😭😭چهارشبه درست نخابیدم قیافم شبیه میت شده نمیدونم چشه دیشب جیغ هم میزد میدونم جاییش درد نمیکنه چون سریع سینه بهش میدم میخابه باز ده دقه میمکه از دهنش میکشم بیرون دوباره نیم ساعت بعد میخاد 😭😭روانیم کرده از چیه به نظرتون بچه های شما اینطور نشدن 

بچه منم دقيقا همين طوريه 😭😭😭

توي يك هفته شايد يه شب خوب بخوابه

وقتي از يه نفر ميرنجي، حتي اگه بگي بخشيديش، يه چيزي ته دلت ميمونه. كينه نيست، جاي يه زخمه. يه چيزي كه نميزاره اوضاع مثل قبل بشه. يه چيزي اين وسط از بين رفته و جاي خاليش تا هميشه درد ميكنه يه چيز سنگين مثل "حـُــرمــتـــ"

چرا پسر منم جدیدا اینطوری شده

چن وقتشه غذا میخوره؟؟؟

بچه ها ک بزرگتر میشه دگ شیر سیرشون  نمیکنه انتظار بیشتری دارن واس همون من وقتی قبل خواب حسابی با غذای کمکی سیرش کنم راحت میخوابه

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهی به حق پنج تن ریپورت شی اگه لایک کنی😎😎😎

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1436
همه بچه ها همینجورن عزیزم‌ چیش عجیبه؟😳😳😳😳😳😳😳

نه اینجوری نبوده تا الان با دیشب دقیقا شد چهارشب ک اینطوریه اصلا من تو طول شب شاید سه ساعت بتونم بخابم فک نمیکنم همه بچه ها اینطور باشن 

چرا پسر منم جدیدا اینطوری شده چن وقتشه غذا میخوره؟؟؟ بچه ها ک بزرگتر میشه دگ شیر سیرشون  نمیک ...

هفت ماهشه اخه قبل خواب قشنگ بهش غذا میدم دیگه نمیدونم باید چیکار کنم 

نه اینجوری نبوده تا الان با دیشب دقیقا شد چهارشب ک اینطوریه اصلا من تو طول شب شاید سه ساعت بتونم بخا ...

عزیزم طبیعیهه 

ابجی من الان ۹ ماهشه دخترش 

میتونم به جرئت بگم ۹ ماهه شبا شاید ۳ ساعت بخابه 

همش حواسشه ک شیر نخاد 

شیر بخوره 

یا مک بزنه خابش ببره 

بچه همینه دیگه یکم سختی داره 

برای همیشه،بودن تو بهترین اتفاق خواهد بود :)
من پسرم یکسال و چهارماهشه هررر شب همینجوره از وقتی دنیا اومده  غذا خورهم شده اما بازم شبا بلند ...

عزیزم دو سه بار ک من از خدامه ولی این شاید سی بار بیشتر پاشه کلا نیم ساعتی انگار کوکش کردن 

1444

عزیز پسر منم یه دو هفته ای میشه اینجوری شده، سر شب یکی دو ساعت میخوابه، دیگه تا صبح نیم ساعت نیم ساعت شیر میخواد، یه قلوپ میخوره میخوابه، دم دمای صبح بدتر میشه، دوره ای هست یه دوره اینجوری میشن باز درست میشه، من الان یکی دوشبه دیرتر میخوابونمش،یازده میخوابه بهتر شده تا صبح این دو شب دو سه بار بیدار شده،شمام دیرتر بخوابونش شاید بهتر بشه

عزیزم طبیعیهه  ابجی من الان ۹ ماهشه دخترش  میتونم به جرئت بگم ۹ ماهه شبا شاید ۳ ساعت بخا ...

اخه حرصم میگیره وقتی گرسنش نیس چرا دایم باید سینه بمکه میدونم فقط از رو عادت اینکارو میکنه وگرنه حتی شیر انچنانی هم ندارم بدبختی اینجاس ک پستونک هم نمیگیره ک لااقل بجای سینه پستونک بدم دهنش 

عزیز پسر منم یه دو هفته ای میشه اینجوری شده، سر شب یکی دو ساعت میخوابه، دیگه تا صبح نیم ساعت نیم ساع ...

اره شاید بخاطر اینه زود میخابونمش چون دیگه ساعتای نه و نیم ده میخابونمش ک مثلا عادت کنه 

اخه حرصم میگیره وقتی گرسنش نیس چرا دایم باید سینه بمکه میدونم فقط از رو عادت اینکارو میکنه وگرنه حتی ...

عزیزممم بچتت دوست داره 

میخاد احساس امنیت و ارامش کنههه تا خوابش ببره 

واسه همین دوس داده مک بزنهه 

برای همیشه،بودن تو بهترین اتفاق خواهد بود :)
1476
اخه حرصم میگیره وقتی گرسنش نیس چرا دایم باید سینه بمکه میدونم فقط از رو عادت اینکارو میکنه وگرنه حتی ...

چن وقتشه شاید لثش درد میکنه

خدایا خودت بساز،خودت بسازی قشنگ تره
اره شاید بخاطر اینه زود میخابونمش چون دیگه ساعتای نه و نیم ده میخابونمش ک مثلا عادت کنه 

آره منم هشت و نیم یا نه میخوابوندمش که مثلا راحت بشم، ولی دیدم تا صبح عذاب میکشم، دو سه شبه مثلا ده یا یازده میخوابونمش خیلی بهترشده منم چند شبه بهتر میخوابم،امتحان کن امشب انشالله که درست بشه

نه اینجوری نبوده تا الان با دیشب دقیقا شد چهارشب ک اینطوریه اصلا من تو طول شب شاید سه ساعت بتونم بخا ...

عزیزم حتما بچه گشنگی میبره وشیرت کمه یا سبکه که زود گشنش میشه

من یه مادرم ،یه همسر ویه دختر ویک خواهر وایا این زیبا نیست😍☺
1457