2737
2734
عنوان

جااان من شپش باعث پرپشت شدن مو میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 13248 بازدید | 49 پست

منم شنیدم .منو همسرم دوتامون موهامون کم پشته بهش گفتم بیا بریم اینکارو انجام بدیم گفت برو بابا این مزخرفات چیه که باور میکنی😂😂

یکی از آشناها میگفت نوه اش شپش گرفته موهای نوه اش پر شده ولی اونا خانوادگی موهاشون پره نمیدونم از شپش بوده یانه و گفت یکی از بستگانشون تو دبی ۲ تا شپش خریده بود انداخته بود تو سر دخترش هر کدوم ی میلیون😐

راست و دروغش رو دست خودشون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=108419973]خب مگه کسایی که شپش داشتن کچل کردن؟ چمیدونم لابد یه درمان قطعی داره دیگه؟ اصلا قدیم ها که شپش زیاد ...[/QUOTE

خب دیگه شپش یه جوریه که اگه فقط یه دونش تو مو باشه تمام موها رو درگیر میکنه انقدم سخته از بین بردنش بعضیاشون مقاوم میشن هیچ کاریشون نمیشه کرد مگر اینکه کچل کنی از شرشون خلاص شی

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍

من اگه بخوام اینجور کاری کنم حتما میگم اول شپش رو عقیم کنید تا نتونه تخم بذاره بعد بفرستیدش تو موهام تا کارشو انجام بده چون از بین بردن شپش راحته ولی رشک ها یا همون تخمهاش به بدبختی از بین میرن

2731
[QUOTE=108419973]خب مگه کسایی که شپش داشتن کچل کردن؟ چمیدونم لابد یه درمان قطعی داره دیگه؟ اصلا قدیم ...

وااای نه خدانکنه...میره بابا...با بتادین...من ک راضیم موهام تا کمرم برسه ولی اینکارو بکنم

۴۵کیلو بودم خودمو رسوندم به ۵۹ هدفم ۶۴ه  قدم بلنده مشخص نمیشه اصلاکه انقدوزن دارم😂چند وقت پیش به ۶۰رسیده بودم که دیدم چربی دورران و شکم آوردم که کمشون کردم و حالا ۵۹م بدون چربی     میرم تا۶۴🥰
وااای نه خدانکنه...میره بابا...با بتادین...من ک راضیم موهام تا کمرم برسه ولی اینکارو بکنم

وای نکنی ها به دردسرش نمیارزه 

راهنمایی کن چطوری تقویت

عزیزم من که موهام قاپداره رو به فره بخاطر همین فقط قبل از حمام شونه میکنم البته یک روز درمیون موهامو میشورم

هفته ای یکبار ماسک تخم مرغ و سیاه دانه آسیاب شده قبلا که رنگ نمیزاشتم با حنا ولی الان نمیتونم

یا قرص کلسیم بخورد یا شیرتو قطع نکن من صبح ها شیر با تخم شربتی مسخورم هم لاغر میشم هم کلسیم و آهن فراوان داره که به رشد مو کمک میکنه

سبزیجات و میوه هم استفاده کن

شبام یدونه امگا۳ بخور

کار سخای نیست که عزیزم با موهاتم خشن رفتار نکن سه سوته بلند میشن

2738
استارتر منو ب فکر فرو بردی😂حالا شپش از کجا بیارممممم

😂🤭پیدا کردی به منم یه ندا بده بریم شب خونشون بخوابیم 

۴۵کیلو بودم خودمو رسوندم به ۵۹ هدفم ۶۴ه  قدم بلنده مشخص نمیشه اصلاکه انقدوزن دارم😂چند وقت پیش به ۶۰رسیده بودم که دیدم چربی دورران و شکم آوردم که کمشون کردم و حالا ۵۹م بدون چربی     میرم تا۶۴🥰
بچه ها برای پیشگیری از شپش نمیدونید بایدچیکار کرد همکلاسی و دوست  دخترم تو مدرسه شپش داره همش م ...

فقط تو مدرسه موهاشو کامل با مقنعه بپوشونه و موهاشو باز نکنه و خیلی ب دوستاش نزدیک نشه و تماس فیزیکی نداشته باشه

لطفا ی سر ب پیج هنریم بزنید colours_hyra
خب مگه کسایی که شپش داشتن کچل کردن؟ چمیدونم لابد یه درمان قطعی داره دیگه؟ اصلا قدیم ها که شپش زیاد ...

بله من داشتم کچل کردم قدیما تغذیه خوب بود تازه نه تو دبی بلکه روستاهاش شپش میفروشن یعنی زنای روستاییشون شپشوان  

دخترا من تصمیممو گرفتم...خاله کوچیکم دوسال پیش گرفته بود شپش ولی خودش با یه روغن سمی  از عطاری پاکسازیشون کرد...

اسم روغنه رو نمیدونم ولی بهش دسترسی دارم...میتونم اسمشو بپرسم ازش...

همین الانم از آرایشگاهم میام...باهاش صحبت کردم گفت اتفاقا تو همین هفته ی اخیر سه نفر همین درخواستو داشتن..🤔

بچه ها من انجام میدم...نتیجه داشت همینجا میگم...

2706