2733
2734
عنوان

کیت تخمک گذاری

111 بازدید | 14 پست

سلام بچه ها این کیت تخمک گذاری چه قیمته؟ اونم مثل بی بی چک یه بار مصرفه؟ و اینکه آیا واقعا درست میگه یا چرته؟ کیا از این کیت استفاده کردن و نتجه گرفتن؟

سلام 

۱ هرعدد ۳۵۰۰ من میخرم

۲ مثله بی بی چک یک بار مصرفه

۳ میگن جوابش قابل قبوله

۴من استفاده کردم ولی نشون دکترم ندادم و اقدام نداشتم که تجربه مو بهت بگم🤗

ان شالله این تیکر نشون میده که سال ۹۹ سالی پرا ازشادی و خبرهای خوبه واسه من...واینکه سال ۹۹ پسرم تو بغلمه... 😁😁😁میشه یه صلوات واسم  بفرستی واسه اینکه  ان شالله خدا یه پسرصالح وسالم بهم هدیه بده ....ان شالله شماهم حاجت رواشی

من 11 و پونصد گرفتم، داخلش پنج تا داره مث بیبی چکه ولی باید یه دقیقه داخل ادرار نگه داری.. هر وقت دوتا خط پررنگ افتاد یا خط بالایی کم رنگ و پایینی پررنگ شد مثبته

من یبار فقط خریدم تا اخرش استفاده کردم مثبت نشد

به لحظه ها وابسته نشو چه خوب چه بد میگذره(:

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وا چرا پ الکیه؟ مارکش چی بود؟

مدیکور.منک بعد اینک نتیجه نگرفتم دیگ تصمیم گرفتم نخرم اخه به آدم استرس وارد میکنه و باعث میشه شوهرم تو رابطه هوایش پرت بچه بشه! منم گفتم بیخیالش چطور مردم بدون این چیزا بچ دار شدن منم بدون استرس و کاملا بی خیال 14 روز بعد اخرین پری اقدام میکنم هر چی خدا بخاد. الانم دو روزه اقدامم،،

به لحظه ها وابسته نشو چه خوب چه بد میگذره(:
الان تو یه تاپیک دیگه هم پرسیدم کسی جواب نداد . بنظزتون  ماشین حساب تخمک گذاری که تو سایت دانشن ...

منم ازش استفاده کردم بستگی به منظم بودن پریودت داره ولی محاسبش دقیقا همون چیزی که دکترا میگن حالت میانگین نداره

2738
منم ازش استفاده کردم بستگی به منظم بودن پریودت داره ولی محاسبش دقیقا همون چیزی که دکترا میگن حالت می ...

اخه دوره های من ۲۳ روزه اس دکتر بهم گفت چون منظمه پریودت  تخمک گذاریت همون حول حوش روز ۱۴ میشه ولی این برنامه میگه تقریبا روز نهم یا دهم هست

عزيزم من هم دورهام ٢٤ روزست و از مارك مديكور گرفتم ،واسه من تخمك گذاريم روز ٩ هست از روز اول پريود ح ...

عه چه جالب شما ۲۴ روزه هستین تخمک گذاری میشه ۹ پس برا منم که ۲۳ هست همین حدود میشه . ولی دکترا این چیزا رو نمی گن به آدم اصلا نمیپرسن سیکلت چند روزه اس و کلا میگن به همه ک روز ۱۴ برین سونو . مثلا من روز ۱۲ سیکلم فولیکول ۱۸ داشتم دکترم گفت تا روز ۱۴ بزرگتر میشه و خوبه. در حالیکه اون دیگه بزرگ نمیشه چون تخمک گذاری من ۹ سیکل بوده.

2706