2410
2553
عنوان

لاغری به قیمت مرگ😮

6970 بازدید | 11 پست

سلام یه مطلب مفید از کانال دکتر تغذیه ام خوندم، خیلی مفید و جالبه، زیاد اینجام هم در موردش بحث شده، امیدوارم مفید باشه 

***لاغری به قیمت مرگ!!!!***
‌ لاغری به هر قیمتی ارزش ندارد!!
سلام دوستان عزیز. این پست را به دلیل سوالات بسیار زیادی که مراجعین در مورد این نوع اعمال جراحی و لاغری میپرسند  گذاشتم .
ساکشن،‌ لیپوساکشن، لیپوماتیک و . . . هیچکدام برای کاهش وزن نیستند بلکه برای کاهش سایز بدن آنهم به مقدار محدود  کاربرد دارند و می‌توانند علاوه بر برگشت پذیر بودن خطراتی را نیز ایجاد کنند.
باور ادعاهای دروغین درباره حذف چربی‌های زائد بدن عوارض خطرناک حتی مرگ را می‌تواند در پی داشته باشد.
دکتر مسعود اسماعیلی فوق تخصص جراحی پلاستیک در این باره می گوید: این تصور که می‌توان از طریق روش‌هایی دستگاهی را وارد بدن کرد و چربی‌های زائد را بدون هیچ عارضه‌ای از بین برد خیالی واهی بیش نیست چرا که این روش‌ها از خطرناک‌ترین عمل‌های جراحی است و عوارض بسیار جدی مانند آمبولی و خونریزی شدید و در نهایت مرگ را به همراه خواهد داشت.
این متخصص جراحی پلاستیک خاطر نشان کرد: عوارض ساکشن زیاد است و بیشترین و خطرناکترین عارضه‌ها از جمله عدم قرینه شدن و ایجاد پستی و بلندی در اندام‌ها، شل شدن پوست، نیاز به دوره نقاهت طولانی در نتیجه عقب ماندن از امور زندگی و فعالیت‌های اجتماعی و همچنین عفونت‌های شدید و خونریزی داخلی و آمبولی که گاها به فوت بیمار منجر می‌شود را می‌توان نام برد.
روش جراحی اسلیو معده  یا بای پاس روده نیز در شرایط خاص و در افراد با شرایط چاقی مهلک انجام می شود و بیمار بدلیل خطر جانی  چاقی مهلک مجبور است عوارض جانبی ناراحت کننده  اینگونه عمل ها را تا پایان عمر  بپذیرند .
 فراموش نکنید که اعمالی چون اسلیو معده یا گذاشتن حلقه معده یا بالون  ،فقط جانشین نداشتن اراده فرد است که چون اراده‌ای برای رعایت رژیم و نخوردن ندارد با تغییر آناتومی طبیعی بدن (با قبول عوارض اجتناب ناپذیر ) مجبور به نخوردن شود و در نهایت نیز نخوردن و رژیم غذایی است که فرد را لاغر می کند.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 استفاده از همه روشهای جراحی نیز مستلزم داشتن برنامه غذایی جدی و ورزش و شرایط خاص است تا مانع از برگشت وزن شود.

جهت دریافت انواع رژیم اصولی و سالم به آیدی زیر پیام دهید :

Drzahrab@

آدرس کانال کلینیک تغذیه و رژیم درمانی  :

http://t.me/dietclinicz/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خوبم فقط سينه هام بزرگه

از وقتي زايمان كردم خيلي درد قفسه سينه و پشت دارم كه مربوط ميشه ب سنگيني سينه هام. شوهرم اوايل راضي به عمل بود كه كوچيك كنم اما الان ميگه نه. اونم بخاطر اينكه ميگه بعدش معلوم نيست چي ميشه

خسته شدم از اين سينه هاي بزرگ😭😭😭😭😭

يك دختر دارم شاه نداره  
2720
من خوبم فقط سينه هام بزرگه از وقتي زايمان كردم خيلي درد قفسه سينه و پشت دارم كه مربوط ميشه ب س ...

عزیزم اگه اضافه وزن داری، وزن کم کن، کوچیک تر میشن چون اکثر بافتشون از چربی هست و با لاغر کردن کوچیک ار میشن، اگه خواستی می تونی از همون کانال که آخر متن هست رژیم بگیری، من گرفتم راضی بودم، خانم دکتر دلسوز و باسوادی هست 

کی گفته اسلیو اراده نمیخواد؟ همین که باید ممنوعات و رعایت کرد و کم خورد خودش ارادس🐀😒

اراده نمیخواد.دیگه معدت جا نداره بخوری.

برادرزاده های همسرم 2تاشون عمل کردن اصلا 4تا قاشق بیشتر نمیتونن بخورن

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
اراده نمیخواد.دیگه معدت جا نداره بخوری. برادرزاده های همسرم 2تاشون عمل کردن اصلا 4تا قاشق بیشتر نمی ...

جا نداشته باشه

میتونی همون به جای چهار قاشق یه تیکه پیتزا بخوری

میتونی برنج بخوری 

میتونی ممنوعات بخوری

اول عمل نمیشه خورد ک چند ماه بعد راحت تر میشه غذا خورد

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
جا نداشته باشه میتونی همون به جای چهار قاشق یه تیکه پیتزا بخوری میتونی برنج بخوری  میتونی مم ...

اینا الان 4 ساله عمل کردن هنوز کم غذا میخورن

همون چنتا قاشقم پرکالری میخورن

ولی چون حجم کمه فوق العاده لاغر شدن و زیبا

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
2714
اینا الان 4 ساله عمل کردن هنوز کم غذا میخورن همون چنتا قاشقم پرکالری میخورن ولی چون حجم کمه فوق ال ...

من دیدم کسی به جا میوه روزی ی بستنی میخوره و الان۴۰تا اضافه کرده

اونا احتمالا بای پس کردن

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.

من از ی خانم دوره  فیت کردن گرفتم 5 ماهه 30 کیلو کم کردم چندماهه خداروشکر ثابتم سالم خوری بدون گرسنگی وورزش درمنزل ایدی تل گرامشون دارم f-ttttt33@ من پلی کیست بودم اگر بالا ی15 کیلو اضافه دارین ایشون عالیه