2733
2734
عنوان

بیبی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 586 بازدید | 33 پست
چند روز از امپولت میگذره؟

۱۲ روز

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگیم اکنون اورا حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقت شریک شده ام👣 ندیده دوستش دارم😍و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم ۲۶ هستم واقعا می ترسم...اگر این ماه نشوم باید برم ivf صبر کن ...چند رو بگذره...به حق خانم فاطوه ...

انشالله حامله باشیم ...منکه دیگه سپردم دست خدا تلاشمو میکنم ولی اونی که باید بچرو بده خداس

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگیم اکنون اورا حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقت شریک شده ام👣 ندیده دوستش دارم😍و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم  
شاید حامله ای ..منکه زدم حالت تهوع شدید و سرگیجه داشتم تا ۲۴ ساعت گفتن طبیعیه و درد نداشتم

منم این امپول زدم، روز ۲۶ و ۲۸ و ۳۰ هم بیبی زدم و هر دفعه مثبت و  پر رنگ تر از دفعه پیش شد، منتها ی بار حدود ۱۰ روز بعد امپول بیبی زدم منفی بود. امروزم رفتم ازمایش دادم تا غروب جوابش بیاد‌. 

قربونت برم استرس که خیلی اصلا هیچ امیدی نداشتم البته ای یو ای کرده بودم

عزیزم من بعد اقدام که همون دراز میکشن تپش  قلب میگیرم و افتضاح..شمام بودی اجی

آبان  اومد ولی بدون دخترم😢 برای اینکه ابان باردار باشم یه صلوات میفرستین؟ممنونم.ایشالله همتون حاجت روا بشین💞
2738
منم این امپول زدم، روز ۲۶ و ۲۸ و ۳۰ هم بیبی زدم و هر دفعه مثبت و  پر رنگ تر از دفعه پیش شد، منت ...

انشالله مثبت باشه عزیزم

من دوز پنج هزار زدم.گفتن تاثیری تواز مایش خون نداره  ی هفته بدش از دادم باردار بودم.البته من بعد انتقال حنین امپول زدم سه شبی یکی س تا دونه.اخریشو ک زدم هفته بعدش همون روز رقتم از مثبت بود امروز از دومو دادم

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸
من دوز پنج هزار زدم.گفتن تاثیری تواز مایش خون نداره  ی هفته بدش از دادم باردار بودم.البته من بع ...

به سلامتی مارو هم دعا کن عزیز

عزیزم من بعد اقدام که همون دراز میکشن تپش  قلب میگیرم و افتضاح..شمام بودی اجی

ان شاا۰۰۰ حاجت روا بشی عزیزم امضات رو خوندم دخترت چی شده؟

دیگه انقدر به خودت استرس وارد نکن هروقت که خدا صلاح بدونه بهت میده پس بسپار به خودش

داداش من باکلی دوا و درمون با اسپرم دو میلیون چند بار ای وی اف و هزینه خانومش باردار نشد

خدا خواست و زمانی که اصلا هیچکی انتظارشو نداشت بعداز هشت سال ناامیدی خانمش باردار شد و دیروز گل پسرش به دنیا اومد

فعلاصبرداشته باش بیخیال باش انشالله نتیجه بگیری

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
2706