2726
عنوان

مامانایی که ۳ تا پسر دارن ، بیاین بگن زندگیشون چه جوریه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4171 بازدید | 242 پست
سلام خانمی ایشالله اول سالم بعدم همونی که دوست داره باشه. منم دو تا پسر دارم خیلی دوست دارم این یکی ...

سلام عزیزم هیچی امتحان خونگی نکردم چون می ترسیدم 

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
آبجی سر اون دوتا پسرام شوهرم می گفت من می دونم پسره 😥😥😥 من می گفتم نه دختره😂.  سر این تو دل ...

خب قبلش رژیم میگرفتی عزیزم

من برای پسرم رژیم‌گرفتم

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دختردایی منم 3تا پسر داره بزرگه اروم تر وتوکارخا کمکش می کنه ولی اون دوتا وحشتناک شیطونن 

سونوی ان تی رفتم ، یکی از جنین ها نمیچرخید. خیلی اذیت میکرد.

۵ بار رفتم و اومدم رو تخت خوابیدم ژل زدم و .... تا رخ نمود.

دکتره میگفت این بچت از اوناس ، خیلی تخسه ، فک کنم دنیام بیاد شیطون باشه.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
سلام خانمی ایشالله اول سالم بعدم همونی که دوست داره باشه. منم دو تا پسر دارم خیلی دوست دارم این یکی ...

تیکرتو بزار 

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
2728

دختر عموم متولد 64 هست. زود ازدواج کرد. دو تا پسر داره، پسر بزرگش 13 سالشه، میگه از الان استرس دارم این بچه 10 ساله دیگه زن میخاد، الانم مثل قدیم نیست که پسرها خودشون سرکار برن و خودشون ازدواج کنن، خانواده ها باید تامینشون کنن. میگه ما بزور الان خودمون یک آپارتمان خریدیم از کجا بیاریم ب ا این طلا بخریم و عروسی بگیریم. کلا دیدم پسردارها خیلی استرس دارن

عه مبارک‌باشه استارتر عزیز چقد ذوق کردمممم😍😍😍😍😍قرص تحریک گذاری و امپول زدی که ۲قلو شد یا همینجو ...

عزیزم میکرو اینجکشن کردم.

ولی تعیین جنسیت نکردم.

حالا شوهرم میگه بریم ببینیم ۸ تا جنین دیگمون چیه.

میگم اگر به تو باشه ، هر ۸ تاشون پسره.خخخخ

خانواده شوهرم پسر دوستن ولی پسرای منو دوست ندارن چون شوهرمو دوس ندارن جاریم پسر داره جون میدن واسه پ ...

فدای سرت

همیشه اینجوری بوده که اونی که بیشتر دوس دارن هیچ پوخی نمیشن به عینه دیدم چه زندگی خودم چه بقیه

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
دختر عموم متولد 64 هست. زود ازدواج کرد. دو تا پسر داره، پسر بزرگش 13 سالشه، میگه از الان استرس دارم ...

نه بابا فرقی نداره هر دوش استرس داره تو این جامعه

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
خب قبلش رژیم میگرفتی عزیزم من برای پسرم رژیم‌گرفتم

اولی و دومی چون شوهرم واسه پسر دارشدنمون نذر سنگین سجده های طولانی ودعا می کرد رژیم نگرفتم چون خدا بهش پسر بده سپردم به خدا این سومی قرار بود آی یو آی کنم که یهو باردارشدم 

سلام عزیزم هیچی امتحان خونگی نکردم چون می ترسیدم 

من گمونم همه تستا رو انجام دادم. امیدوارم خدا قهرش نگیره. من شش سال قبل همکارم با نخ و سوزن روی نبض دستمو گرفت اولی و دومی رو پسر سومی رو دختر نشون داد. اولی و دومیم پسر بودن

امروز صبح که هفته ده هستم رفتم بازم واسم نگاه کنه دو بار هم نگاه کرد دقیق همون شد اولی و دومی پسر نشون داد سومی رو دختر . درست و غلطشو دیگه نمیدونم والا

شاد بودن تنها انتقامی است که میتوان از دنیا گرفت ، پس همیشه شاد باش . . .
دختر عموم متولد 64 هست. زود ازدواج کرد. دو تا پسر داره، پسر بزرگش 13 سالشه، میگه از الان استرس دارم ...

اوه.منم شوهرم هی چیز میخره میگه باید برای پسرمون سرمایه بذاریم.

حالا این دوتا رو نمیدونم میخواد چه کنه.

فدای سرت همیشه اینجوری بوده که اونی که بیشتر دوس دارن هیچ پوخی نمیشن به عینه دیدم چه زندگی خودم چه ...

سلام عزیزدلم چه خوبه هستی 😍😍😍😍

اوه.منم شوهرم هی چیز میخره میگه باید برای پسرمون سرمایه بذاریم. حالا این دوتا رو نمیدونم میخواد چه ...

دختر عموم از چند سال پیش میگفت خیلی دلم میخاد یک دختر داشته باشم اما میترسم دوباره پسر بشه

2706