2726
عنوان

مامانایی که ۳ تا پسر دارن ، بیاین بگن زندگیشون چه جوریه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4171 بازدید | 242 پست
همیشه به مامانم میگم مامان من چهارتا پسر میخوام وقتی میرم جایی دوتا این طرفم دوتا اون طرفم وایسن مثل ...

😂😂😂خیلی خوب بود

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی، صوفی نشود صافی تا در نکشد جامی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه‌ پسر دارم دومی هم توراهه اینقد ذوق میکنم براشون فاصله سنیشونم کمه 😍😍😍الانم داره همه چیو بهم میزنه 😓منم ولو شدم تو سایت

اگه مخالفی ریپلایی نکن حوصله دعوا ندارم 🖐🏼باتشکر😁                  
2728
وارش جون جنسیتو فهمیدی منم تگ کن عزیزم‌ انشالله نینیت هر چه هست سالم باشه 

آبجی چشم 😍

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
😂😂😂خیلی خوب بود

فدات شم همیشه مامانم میگه همین یکی بسه از بس پشت در اتاق زایمان گریه کرده بود صداش رفته بود بمیرم😥

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
وای نگو. من دو سه تا ساک لباس دخترونه دارم. فک‌کنم باید کادو بدم به این و اون. شایدم نگهدارم برای ...

عزیزم😍😍😍

ندی با کسی یه وقت 

ادم نگاشونم میکنه دلش باز میشه 

چندسالته مگه

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
من یه‌ پسر دارم دومی هم توراهه اینقد ذوق میکنم براشون فاصله سنیشونم کمه 😍😍😍الانم داره همه چیو بهم ...

فاصله سنی کم ، هم جنس واقعا خوبه.بدرد هم میخورن.همیشخ میتونن با هم باشن.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
من یه‌ پسر دارم دومی هم توراهه اینقد ذوق میکنم براشون فاصله سنیشونم کمه 😍😍😍الانم داره همه چیو بهم ...

تفاوت سنی پسرام سه ساله

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 

اره خودمم همش میگم نمیدونم چرا دلم دختر نمیخاد زیاد 😍

اگه مخالفی ریپلایی نکن حوصله دعوا ندارم 🖐🏼باتشکر😁                  

الان هم یکی کلاس 6،،یکی کلاس سوم الانم مدرسه ان😂

ما برعکس همه هستیم تو فامیل هر کی میره سونوگرافی همه منتظرن بگه دختره.الان یدونه دختر کوچولو فقط دا ...

دقیقا مثل ما هستید 

خانواده خودم برادرام همه پسر دارن 

سمت شوهرمم هم برادر هم خواهرش پسر دارن 

نوه دایی و نوه خاله شوهرم پسر شد با من باردار بودن 

خلاصه همه پسر هستن فقط دختر من تک هست خیلی حس خوبیه 

البته از حرف خواهر شوهر بی فرهنگم ناراحت شدم گفت دخترت برای پسر منه 

کل اعضای خانوادشون با ال و تاب این حرفو میزنن 

منم گفتم یهبار دیگه بگین قطع رابطه میکنم 

هر چند الانم خیلی کم میرم بخاطر سطح شعورشون

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2706