2737
2734

دیشب یه تاپیک می خوندم ماله چند سال پیش  برای معجزات امام رضا   

خیلی تاپیک خوبی بود😍

هر کس بر خدا توکل کند خدا او را کفایت خواهد کرد 

منو دوست ندارن ولی یه زندایی دارم که اصلا آدم خوبی نیست ولی هر وقت نذر میکنه یا چله برمیداره برا حاجتاش به چهل روز نرسیده به حاجتش میرسه

زن بودن خیلی قشنگه چیزیه که شجاعت تموم نشدنی می خواد، جنگی که پایان نداره خیلی باید بجنگی تا بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه به وجود نیومد اون روز یک قدرت با شکوه بوجود اومد که بهش می گن نافرمانی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من حدود 6 ماه بود ک نی نی میخاستم هر کار میکردیم نمیشد تمام آزمایشارم دادم و هیچ مشکلی نداشتیم ... اینم بگم ک ن نماز میخوندم ن چیزی

تا این ک ماه قبل متوسل شدم ب آقا امام حسین و حضرت عباس...نمازمو سر وقت شروع کردم ب خوندن و چله زیارت عاشورا ب روش آیت الله حق شناس برداشتم باورتون میشه ب روز سی ام نرسیده ک میشه دوشنبه هفته پیش من متوجه شدم باردارم یعنی همون موقه روی زمین تو حیاط سجده شکر ب جا آوردم ک منو لایق دونستن و جوابمو دادن 😭😭😭😭فک نمیکردم منی ک ن نماز میخوندم ن دعایی ن هیچی اینقد زود حاجتمو بدن ... الانم نی نیم تو دلمه ان شاالله ب امید خدا و حضرت عباس سالمم باشه و شوهرم بالاسرمون باشه دیگ هیچی نمیخام😍❤️

خدا حاجت همه رو بده ب حق ائمه اطهار😊😊😊

کنـجد مامان خوش اومدے ب زندگی من و بابایی❤️خـــــدایـــــا شکـــــرت قد تموم دنیــــــــــات.     امـام حسیـن،قمر بنـے هاشــم ممنـون کہ رومـو زمیـــــن نزدیـن😍❤️
معجزه ای ندیدم  خدا با من قهره ایمه ام همینطور..

زندگی بهم ثابت کرده   باید صبر داشته باشی    شاید خواستهات به صلاحت نیست

من حدود 6 ماه بود ک نی نی میخاستم هر کار میکردیم نمیشد تمام آزمایشارم دادم و هیچ مشکلی نداشتیم ... ا ...

خدارو شکر عزیزم

خدارو شکر عزیزم

❤️❤️❤️

کنـجد مامان خوش اومدے ب زندگی من و بابایی❤️خـــــدایـــــا شکـــــرت قد تموم دنیــــــــــات.     امـام حسیـن،قمر بنـے هاشــم ممنـون کہ رومـو زمیـــــن نزدیـن😍❤️
2738
زندگی بهم ثابت کرده   باید صبر داشته باشی    شاید خواستهات به صلاحت نیست

برام مهم نیست به صلاحم باشن یا نه ..فقط میخوام حتی اگر باعث بدبختیم بشه که میدونم نمیشه واقعا😕😕فقط چون خدا دوسم نداره دوست نداره من خوشحال باشم😊

امضام نیومد:|👐
برام مهم نیست به صلاحم باشن یا نه ..فقط میخوام حتی اگر باعث بدبختیم بشه که میدونم نمیشه واقعا😕😕فقط ...

اینا همش فکر تو هست این و مطمئن باش

منو دوست ندارن ولی یه زندایی دارم که اصلا آدم خوبی نیست ولی هر وقت نذر میکنه یا چله برمیداره برا حاج ...

میگه بعضی موقع ها خدا به فرشته هاش میگه حاجت فلانی رو زود بدین که صداشو دوست ندارم

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂
میگه بعضی موقع ها خدا به فرشته هاش میگه حاجت فلانی رو زود بدین که صداشو دوست ندارم

باورت نمیشه انقدرم سلیطس که نگو ولی با همین چله برداشتناش یه عروسی نصیبش شده انگار دختره پیغمبره از بس خانم و نجیبه انقدر خوش اخلاقه دختره که نگو هر وقت میریم میبینیم داره کارای زنداییمو انجام میده

زن بودن خیلی قشنگه چیزیه که شجاعت تموم نشدنی می خواد، جنگی که پایان نداره خیلی باید بجنگی تا بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه به وجود نیومد اون روز یک قدرت با شکوه بوجود اومد که بهش می گن نافرمانی.
باورت نمیشه انقدرم سلیطس که نگو ولی با همین چله برداشتناش یه عروسی نصیبش شده انگار دختره پیغمبره از ...

میگم که 😉

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂

من دوتا معجزه از امام رضا گرفتم،الهی فدای مهربونیش بشم،

سال ۹۳ رفتم حرم امام رضا،دم اذان مغرب بود،تو حیاط نشسته بودم،دلم بدجور گرفته بود،(اخه پسری ک شش سال باهاش بودمو دوسش داشتم بخاطرش حاضر بودم جونمم بدم یک سالی بود ک باهاش کات کرده بودم،وهیچ خبری ازش نداشتم)

خیلی گریه کردم،انقد دلم شکسته بود که باگریه از امام رضاخواستم اگه واقعا باهاش خوشبختم یه کاری کنه بهش برسم،امام رضارو به جوادش قسم دادم،خیلی حال بدی داشتم،گفتم دلم فقط معجزتو میخواد،گفتم فلانیو واسه تولدم کادو تولد بهم بده،

دقیقا شب تولدم کادومو از امام رضا گرفتم،دوس پسرم پیام داد اونم بعد یک سال بی خبری،وسال بعدش دقیقا شب تولدم اومدن خواسنگاری بااینکه هیچ کس راضی نبود کمتر از دوهفته عقد کردیم،

یه بار دیگه هم تو زندگیم ب مشکل خورده بودم،از راه دور ازامام رضا خواستم نزاره جداشم،نذر کردم حاجتمو گرفتم یه کفتر ببرم حرمش ازادکنم بره پیش کفترا صحن امام رضا،

بااینکه زندگیم به مو رسیده بود اما اون بزرگوار نذاشت که پاره شه،

اینبارم واسه باردار شدم میخوام برم پیشش

من دوتا معجزه از امام رضا گرفتم،الهی فدای مهربونیش بشم، سال ۹۳ رفتم حرم امام رضا،دم اذان مغرب بود،ت ...

خوش به سعادتت

2706