2726
عنوان

دوستان منشی پزشک رعایت کنید

392 بازدید | 22 پست

والا قبلا تو نی نی سایت دنبال دکتر می گشتیم نظر میخواستیم اینهمه تبلیغات نبود چرا خودتون رو مدیون ملت میکنید یا تاپیکهای سالهای قبل رو بالا میارید و تبلیغات میزارید یا اینقدر اغراق آمیز در مورد پزشک منظورتون یا کلینیکی که تو ش کار میکنید حرف میزنید حال ادم بهم میخوره نمیگین کسی با این تعریفاتون متضرربشه کی قرار جواب بده

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اتفاقی افتاده

اتفاق که نه الان تا میای درمورد پزشکی یه سرچ کنی یه سری تیپ‌های نی نی سایت میاد بالا همه با تبلیغات عجیب در مورد یه سری پزشکها جالبه یا دفعه دوسه تا کاربر با کاربرهای کاملا جدید همه میان درمورد دکترا به به میگن اینجوری نمیشه فهمید کی کارش خوبه کی نه

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
من فك كردم در مورد اخلاقشون داخل مطب رو ميگيد مسلح اومدم😐😁

😂😂😂😂

جالبه بعضیاشون دکترای خوب رو میکوبن تا کارشون کساد بشه و مردم نرن پیششون!!

خب حق الناس همینه. گریبانشونو تو همین دنیا میگیره. حتما که نباید مستقیم از تو جیب مردم دزدی کرد

.

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی، صوفی نشود صافی تا در نکشد جامی
چه تبليغي ميزارن؟؟؟

اینکه کار فلان پزشک عالیه و من رفتم خیلی خوب بود جالبه بعضا تو یه تاپیک خودشون مریض یه تاپیک دیگه میان میگن خالم مریض بوده خلاصه با هزار دروغ میخوان بازار گرمی کنن

دیگه هرکی از یه راهی نون درمیاره...مثل تبلیغات تلویزیون مگه همش خوبه؟! شنونده باید عاقل باشه

درسته عزیزم ولی بعضا دنبال یه پزشک خوب میگردن یا میان اینجا یا تو نت میگردن الان دیگه نمیشه به هیچ چیزی اعتماد کرد

2706