2726
عنوان

فکر کنم باید طلاق بگیرم

2755 بازدید | 175 پست

پارسال با شوهرم تصمیم گرفتیم جدا شیم بیشترش سر دخالتایه خانوادش بود دیگ داشتیم جدا میشدیم ک دامادشون پاپرمیونی کرد و خودشم اومد گفت کن از فردا میرم دنبال خونه ک جدا شیم از خانوادم بعد ک برگشتم گفت تا برج ۲صبر کنید حالام چندروز پیش داشتم باهاش بحث میکردم مامانش اومد توخونه و گفت اینم شانس ما بوده ک تو عروسمون شدی منم به خانوادم گفتم اونام گفتن اگر خونه نخرید و جدا نشید خودمون تکلیف دخترمونو معلوم می‌کنیم خسته شدم شوهرم بی عرضس یه کلام به ننش نمیگه منو می‌خواد ک دخالت نکنه بعدم با کمال پرووی میگه نزار خانواده دخالت کنن حالام میگه تا برج۱۲خونه نمیخرم خسته شدم بدنم لخت شده دست راستم رعشه گرفته میخوام بگم طلاق و خودمو خلاص کنم

دختر و پسر قشنگم پر کشیدین لياقت شما موندن تو اين دنيايه نامرد نبود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

از نظر من خانواده همیشه تو هر زمینه ای  بزرگترین دشمن واسه بچه هاشون میشن ولی چون عاشق بچه هاشونن خودشون متوجه نیستن 

زن بودن خیلی قشنگه چیزیه که شجاعت تموم نشدنی می خواد، جنگی که پایان نداره خیلی باید بجنگی تا بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه به وجود نیومد اون روز یک قدرت با شکوه بوجود اومد که بهش می گن نافرمانی.

به خاطر خونه نخریدن طلاق نگیر ببین قلقش چیه و چجوری میتونید جدا بشید با دعوا که کاری درست نمیشه

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم

محکم وایسا و بگو خونه رو جدا کن وگرنه پول خونه رو جا مهریه ام میگیرم ازت

من تا مستقل شدیم با دویست نفر دعوا کردم جوری شده بود یه دست شوهرمو من می‌کشیدم اون یکیشون ننش😒

آخرشم من بردم 💪💪💪

یادت بخیر عشقه من
2706