2703
2553
عنوان

از خودم خسته شدم

961 بازدید | 55 پست

فوق لیسانسم 2ساله دکتری قبول نشدم البته امسال رتبم 19 شد مصاحبه رد شدم خونواده شوهرم همش میگن بسه بشین به بچتوزندگیت برس دوتاجاری دیگم که دیپلمن همش باهم حرف میزنن اون کوچیکه که خیلی هم زبون داره.من ادم ارومی هستم ولی نمدونم چرا سیاست ندارم نمدونم چرا ازم زیاد حساب نمیبرن حتی بچه ها ازون کوچیکه حساب میبرن اما از من نه.این اری کوچیکه همش میخاد بگه خیلی حالیشه

ببین عزیز شماهم مثل منی ینی بچه ها بهم حرف میگن شوهرم میگه ولسه اینه که تو رو حرفت محکم نیستی میدونن تو همش از جبهه ضعف میحرفی اینطورمیکنن

وزن اولیه 79 وزن هدف 65  پیش به سوی لاغری و به امید مادرشدن💪❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

گاهی حس میکنم خدا اصلا دوسم نداره من غریبه ام و جاری کوچیکه دخترعمو.خیلی پررویه.تو مهمونی ها من کسی رو ندارم ولی اون خونوادش هستن شاید چون اشناس اینقدر زبونش درازه با اینکه تا قبل عروسی اینا بابا ها باهم قهر بودن چون بدور عمویه به بابای همسر نارو زده بود و سالها باهم بد بودن حتی هنوزم پدرشوهر از بدیهاش میگه.

2714

جاریم بهم زنگیده بود میگف اون یکی جاری گفته توهمچین حرفی گفتی حالا یه چیز خ عجیب که دروغ محض بود من همش ایه قسم میخوردم من نگفتم باورنمیکرد شوهرمم گف همین ایه قسم ینی تو ضعف داری محکم باید بگی من نگفتم گفته باشمم بخودم ربط داره نیازی نیس تلفن بگیری دستت بزنگی

بیشتر موضوع حساب بردنه اینکه چرا اینقدر این جاریه جلو من زبون داره چیکار باید بکنم 

سعی کن کمتر بحرفی تا نقاط ضعفت پوشیده شه بعدشم باجدیت ومحکم بحرف براخودت ارزش قایل شو

جاریم بهم زنگیده بود میگف اون یکی جاری گفته توهمچین حرفی گفتی حالا یه چیز خ عجیب که دروغ محض بود من ...

اره راست میگی قسم خوردن نشونه ضعفه شوهر منم میگه منم نمتونم جواب بدم یا از خودم دفاع کنم

2706