2733
2739
عنوان

دوستان قمی میاین یه لحظه؟

173 بازدید | 29 پست

دوست دارم اربعین برم قم، همسرم میگه خیلی شلوغه و اذیت میشیم، اما من خیلی دلم میخواد بریم، به نظرتون پنجشنبه، چطوره؟ خلوته؟ اولین باره دارم میرم...

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

اگر کسی هم تجربه رفتن به قم رو داره بگه، خیلی هیجان زدم😊

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم تو مناسبتها واقعا شلوغه ما خودمونم سخت از خونه در میاییم به خاطر ترافیک و شلوغی اما حال و &nbs ...

زنده باشید گلم، خدا نگهدار چشمتون...ممنونم از جوابت

بعد یه سواله دیگه از تهران میخوام بیام 

حرم تو خود شهره یا اطراف شهر؟

2728

عزیزم‌ماهم قم‌میریم اربعین اتفاقا ....فامیل اونجاداریم ...شلوغ ک هست ن اونجورک اذیت بشین نصف قم کربلان الان ...برید معنویت و حس وحال خوبی داره عزیزم 

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "
2738
عزیزم‌ماهم قم‌میریم اربعین اتفاقا ....فامیل اونجاداریم ...شلوغ ک هست ن اونجورک اذیت بشین نصف قم کربل ...

به سلامتی گلم، التماس دعا، انشاالله ما هم بیایم

من پریروز حرم بودم خیلی شلوغ بود و از کشورهای محتلف زیاد اومده بودن

ولی اکثرشون میخواستن از اونجا برن کربلا پس احتمالا تا چند روز دیگه میرن و بیشتر مردم خود قم میمونن

به نظرم اگه شرایطشو دارید حتما برید. برای زیارت هم میتونید از قسمت پایین یعنی نجمیه خاتوناستفاده کنید که خیلی خلوته و ارامش خاصی داره. 

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه
اربعین معلومه که شهر زیارتی شلوغه. اره پنج شنبه بیاین الان که شهر پرررررر از پاکستانیه که دارم از ای ...

واسه همین میگم پنجشنبه، که قبل اربعین باشه، ممنونم عزیزم

به سلامتی گلم، التماس دعا، انشاالله ما هم بیایم

فداتون  زنده باشید ...منم التماس دعادارم دوستم 😙😍

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "
من پریروز حرم بودم خیلی شلوغ بود و از کشورهای محتلف زیاد اومده بودن ولی اکثرشون میخواستن از اونجا ب ...

ممنون عزیزم

و یک پیشنهاد. اگه با ماشین خودتون میاین که هیچ. ولی اگر از وسایل نقلیه عمومی خواستید استفاده کنید از قطار یا سواری استفاده کنید. 

برای برگشت از قم با اتوبوس خیلی اذیت میشید

از ایستگاه راه اهن تا حرم کمتر از 10 دقیقه پیاده روی داره. 

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه
2706