2733
2734
عنوان

بچه ها اگ موهام رو رنگ کنم شپش و تخمش کامل از بین میرن؟😟

| مشاهده متن کامل بحث + 1456 بازدید | 64 پست

عزیزم باید نظافت خونه رو تو این جریان اساسی درست کنی وگرنه الان هر کاری هم بکنی باز دخترت آلوده میشه ! بالش ،برس و شونه و ملافه و پتو الان آلوده است باید اونا رو دریابی وگرنه دوباره آلوده میشی یا منجر به آلودگی فرد جدید میشه ! رنگ مو هم باعث میشه نگیری ولی الان از بین نمی بره !!!! فقط شامپو ضد شپش طبق دستور باید استفاده بشه ! موهای دخترت رو هم بعد از خوب شدن کوتاه کن که دوباره به راحتی مبتلا نشه ! اگر مهد میره حتما برو و اعتراض کن چون از مهد میگیرن بچه ها ،در ضمن فصل این موضوع بیشتر پاییزه و اوجش هم تو مهره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خونه رو چحوری پاکسازی کردی؟ 

همه چیز رو بالشی و روتختی و هر چی داشتم ریختم توی تشت با آب داغ شستم بعد گذاشتم یک هفته بیرون از خونه.لباساشم شستم گذاشتم بیرون بعد از یک هفته آوردم تو خونه.موهاتو اتو بکش از ریشه..

💞متاهل💞...........درخواست دوستی ⛔
چجوری خونه رو پاک سازی کنم؟ 

کار سختیه ولی اگه طبق این روش دقیق عمل کنی از بین میرن

نکته خیلی مهم اینه که همه این مراحل رو باید در طی یک روز انجام بدی

اول ملحفه و روبالشی و حوله ها و لباسهایی که اخیرا پوشیدی رو با آب بالای ۶۰ درجه بشور

بعد دشک خوشخواب، فرش ، مبل و جاهایی که میشینید رو حسابی جارو برقی بکش

بعد حمام و شامپوی مخصوص شپش و نرم کننده حسابی بعدو شونه کردن ، بعد از حمام دیگه باید از ملحفه و لباس و حوله ای که آلوده نباشه استفاده کنی

پتو ها ، عروسک ها ، لباسهای ظریف و هر چیزی که نمیشه با آب بالای ۶۰ درجه شست توی کیسه زباله بزرگ بذار درش رو محکم ببند و تا دو هفته باز نکن

اگه همه اینکارارو در یک روز بکنی شپش کاملا ریشه کن میسه فقط باید یک هفته بعد ( شاید هم ده روز طبق دستور روی جعبه ) شامپو رو تکرار کنی

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2731
2738
به بچه شیر میدم  شامپو از داردخانه بگیزم ضرر نداره؟

از داروخونه حتما بپرس

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
منم فوبیا گرفتم هروز اینجا چند نفر میگن شپش گرفتیم

خدا کمکمون کنه نگیرن واقعا منم هروز هر ساعت نگاه میکنم😬😬بعد دخترم رفته بودزیر درخت انارمون دیدم یه موجود سبز خیلی کوچیک رو سرش شوهرمو از حیاط با داد و ترس صدا زدم گفتم دیدی گرفت دیدی شپش گرفت و گریه ام گرفته بود گفت نه اینا مال درخت اناره یکمم شوهرمو نشگون گرفتم😂😂😂😂

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
2706