2703
2553
عنوان

از عشقم پرسیدم .....

| مشاهده متن کامل بحث + 662 بازدید | 42 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه عزیزم حق با توههه واقعا الان چیکار کنم ناراحته خیلی ؟ بدبخت نه خواستگاری رفته و نه نامزد کرده بو ...

به نظرم دو حالت داره، یا باید کلا به روی خودت نیاری و صبر کنی تا اوضاع آروم بشه، یا اینکه بحث رو بکشونی به اون موضوع و یه کم زبون بریزی، بگی من از بس که تو رو دوست دارم و فقط میخوام مال من باشی اون سوال رو پرسیدم، باید بگی میدونم که سوالم خوب نبوده ولی از بس دوستت دارم دست خودم نبود و یهو این سوال اومد تو کله ام ، و از این چیزها باید بگی

... و من به تو ایمان دارم...
2720
به نظرم دو حالت داره، یا باید کلا به روی خودت نیاری و صبر کنی تا اوضاع آروم بشه، یا اینکه بحث رو بکش ...

باشه جانممم مرسی از وقت و توضیح🤩🙏😍

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔

گذشته چه اهمیتی داره از اون لحظه ای که با توعه مهمه

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
قبلا نامزدی کردی؟مگه میشه نامزد کرده باشه و تو ندونی نامزدی رو نمیشه پنهون کرد که

اره دیووونم دیگه حالا خوبه ۵ساله باهمیم 😂😔

2714

چندسال بعداز زندگی مشترک؛آره آره بروباهمونایی که رفتی درخونشونوزدی وبهت ندادن ازدواج کن بدبخت آویزون😅

حالاسه روزپیش من به شوهرم گفتم من خواستگاردکترداشتم ازخنده زمسنوگازمیزد،میگفت توخواستگاردکترداشتی بمن نمیدادنت😐

ازامروزشروع میکنم💪 19/1/99                       من باتوصدنفرررم💪دنبال دردسررررم😇😈
یسوال شما ترک هستین؟

پدرم هست ولی مامانم شمالیه و پدرم از بچگی شمال بزرگ شده و مادرش هم شمالیه حالا من ترک بحساب میام؟

2706