2733
2734
عنوان

اینترنت رایگان همراه اول

183 بازدید | 3 پست

اینترنت رایگان همراه اول

سلام دوستای عزیزم روشش رو توضیح میدم فقط هر کی نت گرفت برام صلوات بفرسته

کسایی هم ک باور ندارن اپراتور همراه اول ۹۹۹۰ زنگ بزنن بپرسن

بیشتر کسایی اینترنت میگیرن ک برنامه  همراه من رو اصلا نصب نکرده باشن همراه اول به کسایی ک برای اولین بار نصب کنن اینترنت و مکالمه رایگان میده

قبل هر جیزی اول برنامه همراه من رو دانلود کنین ولی اصلا واردش نشین بزنین رو این لینک 👇 بعد وارد برنامه همراه من بشین

این لینک باشگاه مشتریان همراه اوله. تو باشگاه می تونی کلی امتیاز جمع کنی و با امتیازات بسته های اینترنت، مکالمه و پیامک رایگان بگیری. به محض ورودت 20 امتیاز هدیه هم بهت می ده...

http://my.mci.ir/user/clubInvitation?invId=MNm2z8rG

بعد وارد برنامه بشین و مشخصاتتونو وارد کنید

برنامه ک نصب شد برین قسمت جوایز و طبق امتیازتون جایزه تونو انتخاب کنین

در ضمن هروقت گوشی تونو شارژ کردین حتما برین قسمت امتیاز گیری و امتیازتونو بگیرین چون طبق امتیازات بیشتر نت و مکالمه بیشتر میگیرین پس حتما دنبال این باشین ک امتیازتونو افزاریش بدین الان با عکس هم توضیح میدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی سخته من نفهمیدم

سلام برنامه همراه  من و از بازار نصب کن

هر بار قبضتو میدی یک امتیاز مثلا اس ام اس میاد امتیاز پرداخت غیر حضوری شما ۳۸ هست بعد وارد برنامه همراه من شو تو قسمت امتیازگیری که همون صفحه اول هست دکمه رو بزن امتیازت ثبت میشه هر ماه اینکارو کنی امتیازات زیاد میشه و یک لیست جوایز داره مثلا با ۵۰۰ امتیاز ۱ گیگ اینترنت رایگان. یا مکالمه رایگان 

ماهم درگذشتگان فردا هستیم..
2731