2410
2553
عنوان

شیر خشکه آماده رو تا چند ساعت میشه نگه داشت

| مشاهده متن کامل بحث + 593 بازدید | 22 پست
آره منم نان کید میدم نوشته بلافاصله مصرف شود  آپتامیل میدادم نوشته تا یک ساعت  البته ببل ...

رفلاکس داره نان بهش نمیسازه تا چند ماهگی بهش بهش ببلاکدادی گلم و بیلاک رو چقدر نگه میداشتی 

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 
ننوشته روی نان نوشته بلافاصله مصرف شود ولی روی ببلاک ننوشته، ببلاک رو دکترم گفت بده

نان بهتره یعنی؟

به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره منم نان کید میدم نوشته بلافاصله مصرف شود  آپتامیل میدادم نوشته تا یک ساعت  البته ببل ...

👌

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 
2456

عزیزم من اول بخاطر دلدرد ببلاک کامفورت میدادم بعد ببلاک ای ار دادم بهش نساخت 

بعدم ببلاک اچ ا دادم اونم بعد یه مدت بهش نساخت تا 5 ماهگی  انواع ببلاک دادم 

والا ببلاک میدادم دور ریز نداشت سریع می خورد بعدم اون اوایل چون ترسو بودم بیشتر از نیم ساعت نگه نمی داشتم بالاخره معده بچه ی کوچیک حساسه 

من اپتامیل میدادم تا ۱ساعتم نگه میداشتم خیلی خوب بود،وای که شیر نان چقد بد بود من‌گرفتم باورتون میشه ...

از چه لحاظ بد بود؟

به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین
2714