1464
1459

الان درست کردم نوزادم خورد نصفشو خابید فکر نکنم تا یکی دو ساعت دیگه بیدار بشه

همیشه همینقدر میخوره گاهی کم و یا زیاد میشه نگهش داشت یا بریزم دور

گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد خدایا مواظب پسرام و زندگیم باش دوست دارم

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

1436
روی قوطیش نوشته 

ننوشته روی نان نوشته بلافاصله مصرف شود

ولی روی ببلاک ننوشته، ببلاک رو دکترم گفت بده

گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد خدایا مواظب پسرام و زندگیم باش دوست دارم
1432
1 ساعت  البته بستگی به مارکش داره  دختر من الان 23 ماهشه هنوز دور ریز داره بدی شیرخشک هم ...

چند ساعته بهش میدی با توجه ی اینکه غذا رو هم شروع کردی 

ننوشته روی نان نوشته بلافاصله مصرف شود ولی روی ببلاک ننوشته، ببلاک رو دکترم گفت بده

آره منم نان کید میدم نوشته بلافاصله مصرف شود 

آپتامیل میدادم نوشته تا یک ساعت 

البته ببلاکم اون اوایل میدادم 

فقط ۱ ساعت . البته اگه همون ۱ ساعت هم ولرم باشه. شیر سرد دلدرد میاره.احتمالا نی نی تازه بدنبال اومده که هنوز خوراکش دستتون نیومده. دستتون بیاد دیگه انصراف نمیشه.منم اوایل خیلی دور میرختم دیگه دستم اومده ۴ ماهه به ندرت دور میریزم

چند ساعته بهش میدی با توجه ی اینکه غذا رو هم شروع کردی 

عزیزم دکترش به من گفت روزی حداقل 3 تا 150 یا 180 بده 

منم درست میکردم کامل که نمی خورد 

از دیروز کمش کردم تا آخر هفته هم از شیر خودم میگریمش هم از شیر خشک فقط یه وعده آخر شبو میدم 

1418
آره منم نان کید میدم نوشته بلافاصله مصرف شود  آپتامیل میدادم نوشته تا یک ساعت  البته ببل ...

رفلاکس داره نان بهش نمیسازه تا چند ماهگی بهش بهش ببلاکدادی گلم و بیلاک رو چقدر نگه میداشتی 

ننوشته روی نان نوشته بلافاصله مصرف شود ولی روی ببلاک ننوشته، ببلاک رو دکترم گفت بده

نان بهتره یعنی؟

به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین
آره منم نان کید میدم نوشته بلافاصله مصرف شود  آپتامیل میدادم نوشته تا یک ساعت  البته ببل ...

👌

نان بهتره یعنی؟

آهن‌ بیشتره خوشمزه تره، البته دکتر ب من گفت همشون یکین

عزیزم من اول بخاطر دلدرد ببلاک کامفورت میدادم بعد ببلاک ای ار دادم بهش نساخت 

بعدم ببلاک اچ ا دادم اونم بعد یه مدت بهش نساخت تا 5 ماهگی  انواع ببلاک دادم 

والا ببلاک میدادم دور ریز نداشت سریع می خورد بعدم اون اوایل چون ترسو بودم بیشتر از نیم ساعت نگه نمی داشتم بالاخره معده بچه ی کوچیک حساسه 

1450