2737
2734

نه سرکار میره، نه دانشگاه، مجرد هم هست و مسئولیت خونه و زندگی رو نداره

حالا من هم سرکار میرم هم دانشگاه هم خونه داری

حالا این دوستم با این همه وقت خالی میخواد زبان یاد بگیره، نمیره کلاس زبان

گیر داده تو بیا به من زبان یاد بده 

هر بار با یه بهونه ایی میپیچونمش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حقیقتو خیلی راحت بهش بگو،بهتره،دروغ بده

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 
2738
بهش گفتم  میگه فقط گرامر بگو که زود تموم بشه  بقیه اش رو خودم میخونم

حالا واسه چی میخوات یاد بگیره بگو‌ برو کلاس اموزششون اسولی تره بهتر یاد میگیری منهم که میبینی وقت نمیکنم 

خدایا خستم 

بگو سه نفر دیگه پیدا کن به اونها هم آموزش بدم از اونها جلسه ای پنجاه میگیرم برای تو رایگان

یا دیگه بیخیال میشه یا واقعا برات پیدا میکنه حداقل مفتی کار نکردی

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
بهش گفتم  میگه فقط گرامر بگو که زود تموم بشه  بقیه اش رو خودم میخونم

بگو ای وای من گرامرم خیلی ضعیفه نمیتونم بهت بگم اخه خودمم بلد نیستم

ترجمه با قیمت مناسب انجام میدم 🎈 تدریس آنلاین زبان انگلیسی و آلمانی🎈