2733
2734
عنوان

اگه مثبت فکر نکنیم چی میشه؟

301 بازدید | 25 پست

اگه مثبت فکر نکنیم چی میشه؟

همین الان هرجا که نشستین پای راستتون رو از زمین بلند کنین و در جهت عقربه های ساعت بچرخونین.

حالا با دست راستتون تو هوا حرف "ع" رو بنویسین.

دیدین؟!

جهت حرکت پاتون عوض شد!

میدونید چرا؟!

چون وقتی میخواین حرف "ع" رو بنویسین، ذهن شما در جهت خلاف عقربه های ساعت حرکت میکنه.

به همین دلیل پاتون ناخودآگاه جهتشو عوض می کنه تا "با ذهنتون هماهنگ عمل کنه"

اینو گفتم که یادتون باشه وقتی دارین منفی فکر میکنین، بدونین که ناخودآگاهتون علیه شما میشه و شروع میکنه به رفتار منفی حتی اگه شما نخواسته باشین!

🔴اگه هنوزم دارین دست و پاتون را تکون میدین برای دوستانتون هم بفرستین تا اونها هم امتحان کنن.

شک نداشته باش ؛
که در سخت ترین شرایط هم
تواناییِ این را داری که بهترین باشی ...
این خودت هستی که در بدترین حالاتِ روحی هم
می توانی به خودت فرمانِ شادی و لبخند بدهی و در چشم به هم زدنی حالِ خودت را خوب کنی ...
گاهی یک تلقینِ مثبتِ "من قوی هستم" ، معجزه می کند ...
باور کن ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
2728

چند سالتونه؟

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
2738
مغز من ایراد داره ایا     جهتش عوض نشد!

🌹🌹🌹

کلمات زير را هر روز بلند با خودتان تکرار کنید:

✨من سرشار از انرژی مثبت هستم.

✨من با هر فکر مثبت، احساس ميکنم مشکلاتم سبکتر ميشود.

✨من کنترل زندگيم را به دست ميگيرم و بر زمان حال تمرين ميکنم.
درحالی که کند و کاو در گذشته و نگرانی از آينده را رها کرده ام.

✨من هر روز هرکاری که از دستم برمی آيد انجام ميدهم تا انرژی مثبت را وارد زندگی خود و کسانی بکنم که دوستشان دارم.

✨من هر روز دریچه ی قلبم را به روی خوبيها ميگشايم.

و در انتها:
من به خاطر همه ی داشته هايم ازخدا سپاسگزارم......

چه باحال  هنوزم دارم تکرار میکنم😂

انرژی مثبت همان چیزی است كه در ذهن خود تصوری درست از آن داریم مانند: نور- خوبی - محبت- عشق- انفاق- صبر-احسان به همنوع ، امیدواری ،خوش اخلاقی،و...

انرژی منفی همان چیزی است كه در ذهن خود تصویری درست از آن نداریم مانند: تاریكی و ظلمت ونفرت ،چشم زخم،حسادت، بد جنسی ،شرارت، رذالت ،بی صبری، خود خواهی ، نا امیدی و یاس و اندوه و...

🌸🍃 هر چیز مثبت ، مثبت خود را جذب می كند و هر چیز منفی ، منفی خود را . نور در جستجوی نور است و ظلمت شیفته ظلمت !پس چنانچه ما كاملاً مثبت یا كاملاً منفی بشویم كم كم به سراغ اشخاصی می رویم و جذب می شویم كه مانند خود ما هستند 🍃🌸
💟 🌺🍂🌺

انرژی مثبت همان چیزی است كه در ذهن خود تصوری درست از آن داریم مانند: نور- خوبی - محبت- عشق- انفاق- ص ...

بله کاملا درسته 

مررررسی از انرژی اول صبحتون 🌹🌹

♥️به حکمتش دل بسپار♥️
2706