2726
عنوان

خسته شدم چرا عفونتم خوب نمیشع حاملم

| مشاهده متن کامل بحث + 1169 بازدید | 73 پست
پرسیدم معمولا زود جواب میدن...نگران نباش

الهی بحق امام حسین حلجتت رو همین  زودیا بگیری 

نمیدونی چی تو دلمه تنها تو خونم نمیدونمم چه کنم

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
الهی بحق امام حسین حلجتت رو همین  زودیا بگیری  نمیدونی چی تو دلمه تنها تو خونم نمیدونمم چ ...

اما نگران نباش خیلیا تو بارداری لک می بینن...با استراحت حل میشه...حابا بزار ببینیم چی میکن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اما نگران نباش خیلیا تو بارداری لک می بینن...با استراحت حل میشه...حابا بزار ببینیم چی میکن

توکل به خدا

ممنونم عزیزدلم

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
2728
قربونت .... هیچی نیست استرس بدترین چیزه...استراحت کن...برای منم دعا کن باردار بشم...خخخخخ

انشاءالله که بحق امام حسین زودی مامان بشی

توکل به خدا 

زنگ زدم شوهرم گفت میریم سونو امروز

برام دعا کن

سلام عزيزم منم دوران بارداريم اينجور بودم.تا ماه سوم ك سوزش ادرار داشتم و بعدشم ك همش ازم عفونت خارج ميشد مثل اب ميومد.گاهي شك ميكردم نكنه كيسه ابه.

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏

ماست بخور زیاد.

آب هم همینطور.

لباس زیر هات آفتاب بده و اتو کن.

سعی کن همیشه خشک باشی.

فکر کنم هم عفونت ادراری داری هم قارچی.

ولی برای جنین شنیدم مشکلی نداره، فقط خودتی ک اذیت میشی.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار