2733
2734
عنوان

خسته شدم چرا عفونتم خوب نمیشع حاملم

| مشاهده متن کامل بحث + 1169 بازدید | 73 پست
دود میگن خوب نیست ک.نزدیکی ندارم دیگه شوهرم از ترس چیزیم بشه میگه نزدیکی نداشته باشیم .تو سرکه ننشست ...

گلمدودبده این رفچیه نه ررداره بکه مفیده

توسرکه بنشین

خارش داره؟

اب مرتب میخوری تا مایعات نخوری عفونتت دفع نمیشه خیلی مایعات بخور 

میخورم ولی دوروزه خسته شدم ول کردم 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلمدودبده این رفچیه نه ررداره بکه مفیده توسرکه بنشین خارش داره؟

نه خیلی کم ولی از تو بدنم سوزش داره کاملا زیر شکمم میسوزه 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
2728
میخورم ولی دوروزه خسته شدم ول کردم 

ن ول نکن ادامه بده من ک بستری شدم یسره سرم وصل میکردن ک دفع ادرار داشتم باشم اب میخوردم زیاد حتی هندونه گرفته بودن واسم اورده بودن زایشگاه خخخ😣😣😣😣5 دقیقه ای یبار دستشویی 

2738
ن ول نکن ادامه بده من ک بستری شدم یسره سرم وصل میکردن ک دفع ادرار داشتم باشم اب میخوردم زیاد حتی هند ...

وای من کل روز تو راه دسشوییم😭😭

ضرنداره بلکه مفیده برعفونت عالیه عسل استفاده کردین؟

عسل بخورم ؟گرم نیست؟

عزیزم فقط آب نمک معجزه میکنه یه عالمه نمک بریز تو یه تشت بشین داخلش یکمم کلپوره شیره بگیر ابشو بریز داخلشون درجا خوب میشی

خدایا شکرت برای سلامتی و آرامش همیشگی من و همسرم و دخترم...
وزنتون وقدتون چنده

۱۶۵ .۵۴

2706